Maciej Stuhr o ataku za "Pokłosie": Ciosy od "hejterów" mnie śmieszą

| Aktualizacja:

Za rolę w filmie opowiadającym o mordowaniu Żydów spotyka go wiele nieprzyjemności. "Odbiór tego filmu przez społeczeństwo to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie" - wyznaje Maciej Stuhr.

wróć do artykułu
  • ~hejter szechter
    (2012-11-14 20:53)
    Obejrzałem sobie na youtube ciekawy film - Movies by Yael Bartana in Polish Pavilion - i sądzę, że jednak lepszym aktorem w tej scenie byłby Maciej Stuhr
  • ~far
    (2012-11-14 20:53)
    Antypolski film Pasikota , paszkwil, zakłamany jak wypociny Grossa. Hańba panie Sztur
  • ~bodzio
    (2012-11-14 20:56)
    o co ten halas ? nie sobie gra w czym chce ...
  • ~Robik
    (2012-11-14 20:58)
    Maciej Stuhr - pierwszy męczennik III RP. Jedyny sprawiedliwy wśród narodu polskiego.
  • ~Czesiek Hydraulik
    (2012-11-14 20:59)
    Macius a słyszałeś o obronie Głogowa, a o rodzinie Ulmów cię też nie uczyli ? Nie? Szybko wracaj do szkoły i nie kompromituj się jeszcze bardziej
  • ~zakazac krzyze
    (2012-11-14 21:00)
    Palikot Kiesiolowski Wajda Kora to sa najlepsze nicze na katoli

    katoli i mohery bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  • ~THE TRUTH
    (2012-11-14 21:00)
    polaki pamienatcje ze nie ma wiekszej zbrodni od ANTYSEMITISMU !!!
  • ~oz
    (2012-11-14 21:02)
    11 listopada. Rano na odprawie szok. Będziemy dziś bili policjantów, kompanię z Legionowa. I mamy nie pytać czemu, bo to wierchuszka zarządziła.

    Musimy uczyć się zachowań chuliganów, za których będziemy przebrani. Dowódca puścił nam rap. Razem krzyczeliśmy „Zostać stróżem prawa to jest pomysł durny, p...y wszyscy razem policyjne k...y”, pokazując na siebie palcami. Potem rozdał nam kominiarki, race i koszulki z napisem HWDP. Nie starczyło i część została w koszulkach z napisem „Policja”. Pomyślałem, że to niezbyt mądrze, ale ja nie jestem od myślenia. Chuligani mają hasło „Bóg, Honor, Ojczyzna”, więc spytałem, czy możemy krzyczeć „Bij, kto w Boga wierzy” jak w „Trylogii”. Z polskiego miałem trzy plus. Dowódca, że OK.

    Zawieźli nas na Marszałkowską. Ci z Legionowa stali kordonem. Wrzasnąłem „gestapo” i ruszyliśmy. Poszedł gaz i salwa z gładkolufowej. Niestety, oberwałem. Wzięli mnie za kordon, gdzie oprzytomniałem. Niestety, przez zamroczenie pomieszało mi się, czy jestem policjantem, czy chuliganem. I rzuciłem w tłum racą. Teraz rzecznik tłumaczy, że rzucałem w obronie własnej. Głupio wyszło, ale dowódca pociesza, że będzie dużo takich akcji, to się nauczę
  • ~oz
    (2012-11-14 21:03)
    myślę że to ostatnia rola tego chłoptysia no chyba że u wajdy albo kuca
  • ~rotor
    (2012-11-14 21:05)
    Ja coś wygląda jak szczur, zachowuje się jak szczur, to chyba nie ma wątpliwości że to szczur. O co ten hałas?
  • ~Wiesio13 bicz na PIS-matolki
    (2012-11-14 21:07)
    mosiek - ty siem lepiej tak nie smiej
  • ~Walduś
    (2012-11-14 21:09)
    Co to jest "hejter" ?
  • ~michalina
    (2012-11-14 21:11)
    Jak mlodzian, lat 30, smie twierdzic, ze smieszy go cos, co odnosi sie do czasow o ktorych nie ma pojęcia? Procz tego oczywiscie co mu powie MIchnik.
  • ~hahahaha
    (2012-11-14 21:12)
    Dales sie bratku wkrecic w propagande i nagonke nienawisci wobec Polakow, wiec teraz masz PRZECHLAPANE
  • ~fr
    (2012-11-14 21:15)
    a co tam słychać u dzieci z cedyni znawco historii? swoją drogą rabin Josef Owadia się nie myli
  • ~CHOPIN
    (2012-11-14 21:17)
    "hejterów" ??? CO TO ZA JEZYK W POLSCE? WSTYD JAK MALPOJECIE ANGIELSKI SLANG
  • ~malyicek
    (2012-11-14 21:18)
    Telewizja zrobila ci wode z mozgu.
    To nie Polacy sa winni proby zaglady twojego narodu.
    Winnych szukaj za zachodnia granica.
  • ~don
    (2012-11-14 21:18)
    Inaczej bardziej normalnie tego filmu promować się nie da .
  • ~pbspbs
    (2012-11-14 21:19)
    Film jest podlym klamstwem, naduzyciem i manipulacja, a ty balwanie przyczyniles sie do tego, wiec sie nie dziw. Gdybys stworzyl klamstwo o amerykanach to by Cie nienawidzili jeszcze mocniej od Polakow. Czuj sie potraktowany lagodnie.
  • ~ile zarobił ma filmie?
    (2012-11-14 21:20)