Thriller "Sęp" to nie tylko doskonała muzyka, ale także znakomity scenariusz. Do tej pory fabuła filmu trzymana była w tajemnicy. Niebawem planowana jest premiera zwiastuna filmu, który ma dać przedsmak tego, czego widzowie mogą się spodziewać w kinach.

Reklama

http://www.youtube.com/watch?v=9rSgqrzkrRA

- Fabuła filmu jest bardzo gęsto opowiedziana i wymagała ogromnego nakładu pracy - tłumaczy producent dzieła. - Dwie ekipy usprawniały pracę zespołu. W "Sępie" realizowaliśmy dziennie dwa razy więcej ujęć, niż robi się to standardowo w polskich produkcjach. Widzowie na pewno zauważą tę różnicę na ekranie.

W głównych rolach zobaczymy Michała Żebrowskiego, Pawła Małaszyńskiego, Annę Przybylską, Daniela Olbrychskiego, Andrzeja Seweryna, Piotra Fronczewskiego, Andrzeja Grabowskiego i Mirosława Bakę. Na ekrany dzieło trafi 11 stycznia.

Tymczasem 28 sierpnia ukaże się nowy longplay Archive, "With Us Until You're Dead". Jesienią zespół zagra cztery koncerty w Polsce - w Krakowie, Warszawie, Gdańsku i Poznaniu, kolejno 27, 28, 29 listopada i 1 grudnia.