Anne Hathaway, która w najnowsze część przygód Batmana wcieliła się w postać Kobiety-Kota, myśli o dzieciach. Aktorka nie chce dłużej czekać z macierzyństwem i ma nadzieje, że wkrótce razem z narzeczonym zostaną rodzicami. Anne, która ma na swoim koncie udział w takich przebojach kinowych jak "Pamiętnik księżniczki", "Diabeł ubiera się u Prady", czy "Alicja w Krainie Czarów" nie zamierza rezygnować z kariery.

Reklama

– Mam nadzieję zostać matką, ale chciałabym jednocześnie wieść szczęśliwe życie rodzinne i spełniać się zawodowo. Trzeba znaleźć równowagę pomiędzy jednym, a drugim – przekonuje aktorka.

Wybrankiem Anne Hathaway jest Adam Shulman, parą są od 2008 roku. Wcześniej gwiazda spotykała się z Raffaello Follieri, potentatem w branży handlu nieruchomościami. Ich związek rozpadł się jednak po tym, gdy Follieri został oskarżony i skazany za defraudację, pranie pieniędzy i wystawianie czeków bez pokrycia. Aktorka przyznała później, że po tym przykrym dla niej doświadczeniu, wręcz unikała mężczyzn.

Sytuacja uczuciowa Anne Hathaway zmieniła się po poznaniu kolegi po fachu, Adama Shulmana. Para zaręczyła się w listopadzie 2011 roku. Ślub mają wziąć w przyszłym roku, jednak na dziecko nie chcą czekać tak długo...