"Gęsia skórka" lepsza od nowego filmu Spielberga19 października 2015"Gęsia skórka" to najchętniej oglądany film w USA podczas weekendu.
Polacy biją kinowe rekordy. Najwięcej poszło na "50 twarzy Greya"19 października 2015 W tym roku może zostać pobity rekord z ubiegłego: ponad 40 mln sprzedanych biletów do kina.
Lindsay Lohan jak Kanye West – też chce być prezydentem USA19 października 2015Wybory prezydenckie w USA w 2020 roku zapowiadają się coraz ciekawiej. O urząd chce ubiegać się Lindsay Lohan.
"Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" w nowej odsłonie18 października 2015Twórcy produkcji "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" opublikowali nowy plakat.
Jeden Bond to za mało. 007 razy sześć, choć z wosku [ZDJĘCIA]17 października 2015Im bliżej wielkiej premiery "Spectre", tym więcej Bondów. Szczególnie tłoczno od agentów zrobiło się w londyńskim Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud, gdzie stanęły nowiutkie podobizny odtwórców roli 007.
Miłość, wojna i polskie gwiazdy w amerykańskiej produkcji. Zdjęcia ruszyły w Łodzi17 października 2015To ma być film o wielkiej miłości, przyjaźni i sile muzyki, która potrafi zbliżyć do siebie ludzi z zupełnie innych kręgów kulturowych. W Łodzi ruszyły zdjęcia do amerykańsko-polskiego filmu "Music, War and Love".
Dariusz Gajewski, twórca "Obcego nieba": Nie jesteśmy mniej tolerancyjni niż inne europejskie narody17 października 2015Jesteśmy mniej oswojeni z kulturową innością niż np. Brytyjczycy. To jest nasz problem wobec innych kultur – mówi Dariusz Gajewski, reżyser dramatu "Obce niebo".
Córka Bono, Eve Hewson nową miłością Robin Hooda16 października 2015Eve Hewson zagra główną rolę kobiecą w obrazie "Robin Hood: Origins".
Czarna msza za Johnny'ego Deppa. "Pakt z diabłem" w polskich kinach [ZDJĘCIA]16 października 2015"Pakt z diabłem" (oryginalny tytuł filmu to "Blask Mass", czyli "Czarna msza") to miał być dla Johnny'ego Deppa koniec złej passy i powrót na aktorski szczyt. Dlaczego tak się nie stało?
John Stamos z pełnej chaty za kratki16 października 2015Amerykańskie sądy nie zamierzają dawać gwiazdom taryfy ulgowej. Aktor John Stamos może trafić na pół roku za kratki.
Jessica Chastain dołącza do oburzonych i chce równych płac16 października 2015Jessica Chastain dołączyła do gwiazd oburzonych różnicą płac pomiędzy kobietami i mężczyznami.
Yippee ki-yay! Powstanie "Szklana pułapka 6"15 października 2015Studio 20th Century Fox szykuje kolejną, szóstą już odsłonę "Szklanej pułapki".
Daniel Craig straszy jako James Bond w masce truposza15 października 2015Twórcy filmu "Spectre" opublikowali nowy plakat.
Jennifer Lawrence zostawiła Richarda Linklatera dla twórcy "Czarnego łabędzia"15 października 2015Jennifer Lawrence zagra główną rolę w nowym filmie Darrena Aronofsky'ego.
Bogata bestia. "Przeklęty: Życie i śmierci Roberta Dursta" fascynuje i przeraża15 października 2015Robert Durst, jeden ze spadkobierców fortuny bogatego nowojorskiego rodu, jest jedną z najbardziej zadziwiających postaci, jakie poznacie.
"Newsroom 3" historii telewizji nie zmienia, ale wciąga jak dobry thriller15 października 2015Każda historia ma swój koniec. Na DVD trafił trzeci i ostatni sezon serialu "Newsroom".
Tom Hiddleston gra i pije jak Hank Williams15 października 2015Do sieci trafiły zdjęcia z planu filmu "I Saw the Light", w którym Tom Hiddleston gra Hanka Williamsa.
Godzilla kontra King Kong – to dopiero będzie starcie gigantów!15 października 2015W 2020 roku na ekranie w śmiertelnym pojedynku zmierzyć się mają Godzilla i King Kong.
Gwiazd jeszcze więcej, lecz czy to znów będzie hit? "Listy do M." w nowej odsłonie [ZDJĘCIA]14 października 2015"Listy do M." stały się najpopularniejszą komedią ostatnich 25 lat w Polsce, więc ciąg dalszy musiał nastąpić. Ale czy możliwa jest też powtórka z rozrywki i ogromnego sukcesu, jaki osiągnęła "jedynka"?
Sophie Marceau rozbieranie na ekranie. "Seks, miłość i terapia" na DVD14 października 2015Stephen Clarke, angielski autor humorystycznych książek o Francji, twierdzi, że Francuzi zatracili umiejętność tworzenia dobrych komedii. "Seks, miłość i terapia" jest na to dowodem.