Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Judd Apatow, reżyser od skandali

31 lipca 2015, 08:20
Jeżeli podawał ktoś kiedyś w wątpliwość popularne powiedzenie, że pozory mylą, powinien przez chwilę spojrzeć na Judda Apatowa. Wydaje się, że mógłby on posłużyć za słownikową definicję "everymana", a zamiast króla amerykańskiej komedii kojarzyć mógłby się z sąsiadem zza ściany. Prawdopodobnie jednak w tym momencie wszelkie podobieństwa się kończą, a szanse na miano króla wieczoru drastycznie spadają. Bo w konkursie na najśmieszniejszy, a z pewnością najbardziej sprośny żart imprezy górą zawsze będzie Amerykanin.
Jeżeli podawał ktoś kiedyś w wątpliwość popularne powiedzenie, że pozory mylą, powinien przez chwilę spojrzeć na Judda Apatowa. Wydaje się, że mógłby on posłużyć za słownikową definicję "everymana", a zamiast króla amerykańskiej komedii kojarzyć mógłby się z sąsiadem zza ściany. Prawdopodobnie jednak w tym momencie wszelkie podobieństwa się kończą, a szanse na miano króla wieczoru drastycznie spadają. Bo w konkursie na najśmieszniejszy, a z pewnością najbardziej sprośny żart imprezy górą zawsze będzie Amerykanin. / Media
Nie znacie filmów Judda Apatowa? Oto kolejna szansa, żeby to zmienić: na ekrany kin wchodzi jego nowa komedia "Wykolejona".

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
dziewczyny 40-letni prawiczek Lena Dunham wpadka leslie mann Judd Apatow This Is 40 Wykolejona

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama