Reklama
Reklama
Reklama

Bradley Cooper strzela dla Clinta Eastwooda. Będzie Oscar? [ZDJĘCIA]

Bradley Cooper mierzy do celu
Bradley Cooper mierzy do celu / Warner Bros / Courtesy of Warner Bros. Picture
Nowy film Clinta Eastwooda – opowieść o najlepszym w historii elitarnej jednostki Navy SEALs snajperze – wymieniany jest wśród głównych faworytów do Oscarów 2015. To kolejny mocny, szorstki i pozbawiony fałszywych złudzeń obraz w dorobku 84-letniego Brudnego Harry'ego.
Reklama
Reklama
Tematy:
Oscary 2015 Bradley Cooper Clin­t Eastwo­od Sienna Miller snajper
Reklama

Komentarze (6)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • 5 element
  2014-12-30 03:59
  Lubię filmy Eastwooda, chociaż czasem przemyca polityczną poprawność, dzięki czemu załapuje się na Oskary. A w tym przypadku można powiedzieć tyle, że "strzelali, strzelali ale wycofać się trzeba". A tak na serio, to podejrzewam, że na tego jednego snajpera z USA "lokalsi" mogą wystawić stu ale za to lepszych. Oni tam od małego ćwiczą. Często strzelba dłuższa od strzelca. No ale Clint to patriota i nakręcił znakomity film o zdobywaniu jakiejś wyspy na Pacyfiku w IIWW:"LIsty z Iwo Jimy"(czy jakoś tak).
  0
  zgłoś
 • Joggi
  2014-12-22 17:59
  Clint- uwielbiam faceta i prezentowany przez niego światopogląd. Nie zrobił jeszcze złego filmu, ten zapewne będzie bardzo dobry. Życzenia 100 lat to zbyt mało.
  0
  zgłoś
 • Szewc Kilinski
  2014-12-22 17:11
  Przyznanie Oscara temu filmowi , piewcy zbrodni i gangsterstwa o zabijaniu niewinnych ludzi , może być odebrane w cywilizowanym świecie tylko jako cynizm i potwierdzenie ,ze Ameryka niegdyś piewca wolności i demokracji, jest chora i to poważnie, chora jest psychicznie.
  0
  zgłoś
 • GoldmanSachs
  2014-12-22 17:08
  POSZLI DO TEGO IRAKU , NAROBILI BARDAKU , zniszczyli państwo , zniszczyli kulturę , potem się dziwią że jest odwet, ale odwetu mogą być teraz początki, Amerykanie są znienawidzeni , kiedyś witani jako wybawcy przez zniszczoną Europe, wyzwolenie od zła, dzisiaj synonim gangstera i przekrętu. Maja gorszą reputacje aniżeli Rosja. Mamy dzisiaj z czego wybierać ze wchodu chama z zachodu gangstera.
  0
  zgłoś
 • Frank_Sinatra
  2014-12-22 16:34
  oho, kolejny potworek z USA z opowiastką o wojence wywołanej przez miłujacych pokój jankesów
  0
  zgłoś
 • konserwator_
  2014-12-22 16:22
  umiejętność zabijania sławy i podziwu nie przynosi po co robić o tym filmy? tyle tytułem komentarza
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama