Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

10 najlepiej zarabiających aktorów 2014. Nowy RANKING "Forbesa"

23 lipca 2014, 12:30
Na szczycie listy najlepiej opłacanych aktorów na świecie po raz drugi z rzędu znalazł się Robert Downey Jr. "Forbes" szacuje, że od czerwca 2013 do czerwca 2014 roku gwiazdor zarobił 75 mln dolarów (podobnie jak rok temu). Większość z tych pieniędzy pochodzi z zysków z filmów "Avengers" i "Iron Man 3", który był najbardziej kasową produkcją ubiegłego roku
Na szczycie listy najlepiej opłacanych aktorów na świecie po raz drugi z rzędu znalazł się Robert Downey Jr. "Forbes" szacuje, że od czerwca 2013 do czerwca 2014 roku gwiazdor zarobił 75 mln dolarów (podobnie jak rok temu). Większość z tych pieniędzy pochodzi z zysków z filmów "Avengers" i "Iron Man 3", który był najbardziej kasową produkcją ubiegłego roku / Media
Magazyn "Forbes" opublikował najnowszą listę najlepiej zarabiających aktorów. W pierwszej dziesiątce znaleźli się głównie gwiazdorzy (wyłącznie mężczyźni) głośnych superprodukcji, co niespodzianką nie jest... Bo to właśnie superbohaterowie zarabiają wielkie pieniądze.
Reklama
Reklama
Tematy:
Leonardo DiCaprio Christian Bale Bradley Cooper Robert Downey Jr. najlepiej opłacani Dwayne Johnson

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • CCCP
    2014-07-23 17:35:23
    KAPITALIZM, TEN TO DOPIERO MA OSIĄGNIĘCIA GODNE PODZIWU !!!
    A TE SZCZYTOWE, ŻEBY NIE POWIEDZIEĆ, KULTOWE TELEWIZYJNE DZIEŁKA OBECNIE PUSZCZANE PRZEZ PULS ?!!! WALKA O BAGAŻ, GWIAZDY LOMBARDU, AUKCJE W CIEMNO TO DOPIERO ROZRYWKA I KASA AKURAT DLA KAPITALISTYCZNEGO WSZECHŚWIATA !!! GDZIE TAM CEPOM DO TAKIEJ FINEZJI !!!
    0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama