Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

10 najbardziej "kasowych" gwiazd roku 2013 - nowy RANKING magazynu "Forbes"

18 grudnia 2013, 11:54
Według rankingu magazynu "Forbes", gwiazdorem, który zapewniał sukces kasowy wytwórniom był w mijającym roku Dwayne Johnson. Filmy z udziałem aktora przyniosły w sumie w 2013 roku 1,3 miliarda dolarów. Na sukces ten składają się dochody przyniesione przede wszystkim z eksploatacji filmów "Szybcy i wściekli 6" (789 milionów dolarów) oraz "G.I. Joe: Retaliation" (375 milionów)
Według rankingu magazynu "Forbes", gwiazdorem, który zapewniał sukces kasowy wytwórniom był w mijającym roku Dwayne Johnson. Filmy z udziałem aktora przyniosły w sumie w 2013 roku 1,3 miliarda dolarów. Na sukces ten składają się dochody przyniesione przede wszystkim z eksploatacji filmów "Szybcy i wściekli 6" (789 milionów dolarów) oraz "G.I. Joe: Retaliation" (375 milionów) / Shutterstock
Magazyn "Forbes" opublikował kolejny ranking – tym razem gwiazd, który przyniosły najwięcej pieniędzy wytwórniom filmowym w mijającym roku. Oto złota dziesiątka najbardziej "kasowych" aktorów 2013:
Reklama
Reklama
Tematy:
Dwayne Johnson Paul Walker Robert Downey Jr. Vin Diesel Jennifer Lawrence

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama