Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Dwayne Johnson stworzony na Herkulesa [ZDJĘCIA]

15 lipca 2014, 13:00
– Od bardzo, bardzo dawna marzyłem o filmie o Herkulesie. To postać silnie zakorzeniona w naszej kulturze i ważna dla mnie osobiście. Chcieliśmy jednak pokazać publiczności Herkulesa, jakiego jeszcze nie widziała – mówi Dwayne Johnson. – Gdy go poznajemy, jest wygnańcem, walczy tylko dla złota. Musi zmagać się ze swoimi demonami i stać się takim, jakim ludzie oczekują, że powinien być. "The Rock" na potrzeby roli, musiał nie tylko ostro trenować (co w końcu nie jest dla niego pierwszyzną), ale także poddawać się na planie długotrwałym zabiegom charakteryzatorskim: – Szło o całkowitą transformację: postarzono mnie, wydłużono włosy, zmatowiono skórę, zakryto tatuaże, a dodano blizny, wiele blizn – opowiada. – Było wspaniale, chociaż siedzenie bez ruchu przez cztery godziny dziennie, przez 95 dni, by się ucharakteryzować, to był naprawdę ból!
– Od bardzo, bardzo dawna marzyłem o filmie o Herkulesie. To postać silnie zakorzeniona w naszej kulturze i ważna dla mnie osobiście. Chcieliśmy jednak pokazać publiczności Herkulesa, jakiego jeszcze nie widziała – mówi Dwayne Johnson. – Gdy go poznajemy, jest wygnańcem, walczy tylko dla złota. Musi zmagać się ze swoimi demonami i stać się takim, jakim ludzie oczekują, że powinien być. "The Rock" na potrzeby roli, musiał nie tylko ostro trenować (co w końcu nie jest dla niego pierwszyzną), ale także poddawać się na planie długotrwałym zabiegom charakteryzatorskim: – Szło o całkowitą transformację: postarzono mnie, wydłużono włosy, zmatowiono skórę, zakryto tatuaże, a dodano blizny, wiele blizn – opowiada. – Było wspaniale, chociaż siedzenie bez ruchu przez cztery godziny dziennie, przez 95 dni, by się ucharakteryzować, to był naprawdę ból! / Media / Photo credit Kerry Brown
Nowy "Hercules" zapowiadany jest jako wielkie widowisko przygodowe i następca świetnych "300". W roli mitycznego Herkulesa – człowiek skała, Dwayne "The Rock" Johnson, na którego czeka więcej niż dwanaście ciężkich prac. Jego poprzednik Kellan Lutz w "Legendzie Herkulesa" odniósł sromotną klęskę. Czy teraz legendarny wojownik odzyska sławę i chwałę?

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Joseph Fiennes Hercules Brett Ratner Dwayne Johnson John Hurt

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama