Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Herkules daje radę czy nie? Krytycy o głośnej superprodukcji [ZDJĘCIA]

29 lipca 2014, 12:30
"Dobrze się tu biją, rydwany ciągną niesłychanej urody rumaki, jest co najmniej jedna zręczna narracyjnie wolta i kilka naprawdę udanych żartów. I nawet Dwayne Johnson (który na szczęście obok >>Szybkich i wściekłych>Końcu świata<<) daje radę aktorsko" (Magdalena Felis, Stopkltaka.pl)
"Dobrze się tu biją, rydwany ciągną niesłychanej urody rumaki, jest co najmniej jedna zręczna narracyjnie wolta i kilka naprawdę udanych żartów. I nawet Dwayne Johnson (który na szczęście obok >>Szybkich i wściekłych>Końcu świata<<) daje radę aktorsko" (Magdalena Felis, Stopkltaka.pl) / Media / Photo credit Courtesy of Paramo
Na ekranach polskich kin już jest jedna z najgłośniejszych produkcji tego lata - "Hercules" Bretta Ratnera. Czy dzieło z Dwaynem Johnsonem spełnia pokładane w nim nadzieje na "odczarowanie" filmowego pecha mitycznego herosa? Czy może znowu wyszło jak zwykle, a więc raczej nie za dobrze? Oto, co piszą krytycy. Wybraliśmy najciekawsze opinie.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Dwayne Johnson recenzja Herkules Joseph Fiennes Rufus Sewell Ian McShane

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama