Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

10 najzabawniejszych aktorek dekady - NOWY RANKING!

29 czerwca 2013, 09:00
Od roli roztargnionej kucharki w serialu "Kochane kłopoty", przez postać walczącej z nadwagą nauczycielki w sitcomie "Mike i Molly", aż po przełomowy występ na dużym ekranie jako miłośniczka zapasów o wyjątkowo rozbuchanym libido w komedii "Druhny" – tymi rolami Melissa McCarthy zdobyła uwielbienie widzów i uznanie krytyków na całym świecie. Wisienką na torcie w jej dotychczasowej karierze jest tytuł najlepszej aktorki komediowej dekady, jaki przyznał jej portal filmowy IMDb (Internet Movie Database)
Od roli roztargnionej kucharki w serialu "Kochane kłopoty", przez postać walczącej z nadwagą nauczycielki w sitcomie "Mike i Molly", aż po przełomowy występ na dużym ekranie jako miłośniczka zapasów o wyjątkowo rozbuchanym libido w komedii "Druhny" – tymi rolami Melissa McCarthy zdobyła uwielbienie widzów i uznanie krytyków na całym świecie. Wisienką na torcie w jej dotychczasowej karierze jest tytuł najlepszej aktorki komediowej dekady, jaki przyznał jej portal filmowy IMDb (Internet Movie Database) / Media
Redakcja serwisu IMDB przygotowała listę dziesięciu najzabawniejszych aktorek ostatniej dekady. Za najlepszą aktorkę komediową ostatnich dziesięciu lat redaktorzy uznali Melissę McCarthy. Doceniono odwagę gwiazdy i gotowość do podążania tam, gdzie inni baliby się zawędrować. "Jej autentyczność jest zarówno inspirująca, jak i przekomiczna" – napisali. Pełna dziesiątka najzabawniejszych aktorek ostatniej dekady przedstawia się następująco:
Reklama
Reklama
Tematy:
Sandra Bullock Meryl Streep najzabawniejsze aktorki Melissa McCarthy

Powiązane

Reklama

Komentarze(3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • A Bridget Jones?
  2013-06-29 15:56:17
  Zabrakło Renée Zellweger!
  0
 • ewa koby
  2013-06-29 23:25:02
  kobieta swinka wygrala bo zawsze zabawna czy co huhuhu
  0
 • ZbyszekD
  2013-06-30 15:26:47
  Najzabawniejsi są Anglicy, czy któraś z nich mogła by się równać z Bukietową?
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama