Specjalne wydanie drugiej części filmowych przypadków Carrie i spółki w opakowaniu zaprojektowanym przez Christiana Lacroix trafi do sprzedaży 26 października. Dostępne będzie wyłącznie w salonach EMPiK i to w ograniczonej liczbie 4 tysięcy egzemplarzy. Ekskluzywna, 2-płytowa edycja DVD utrzymana będzie w niebiesko-złotej tonacji i ozdobiona koronkowym wzorem w charakterystycznym stylu znanego kreatora mody.

Reklama

Oprócz filmu wydanie w opakowaniu Lacroix zawierać będzie dysk z dodatkami specjalnymi, a wśród nich m.in.: rozmowę gwiazdy filmu Sarah Jessicy Parker z jego reżyserem i scenarzystą Michaelem Patrickiem Kingiem, materiał o mężczyznach "Seksu w wielkim mieście" oraz relację ze spotkania z Alicią Keys.

Christian Lacroix (rocznik 1951) karierę zaczynał jako asystent w domu mody Hermes. W 1987 założył własną firmę. Znany z zamiłowania do przepychu projektant ubiera dziś światowe znakomitości i sławy. Jego stroje nosiły m.in. księżna Diana i Madonna.

Akcja "Seksu w wielkim mieście 2" rozgrywa się dwa lata po wydarzeniach opowiedzianych w części pierwszej. Zmęczone kłopotami z pracą, dziećmi i facetami cztery przyjaciółki dostają propozycje spędzenia urlopu w luksusowym hotelu w Abu Zabi. Wakacje w słonecznych Emiratach Arabskich wywrócą życie Carrie, Samanthy, Charlotte i Mirandy do góry nogami.