Borys Szyc, Jacek Braciak - kto zagra Romana Polańskiego? Spekulacje wokół głośnego filmu Quentina Tarantino

| Aktualizacja:

Po zapowiedzi, że Romana Polańskiego w filmie Quentina Tarantino zagra polski aktor, rozgorzały spekulacje. Super Express twierdzi, że rolę dostanie Borys Szyc, na giełdzie nazwisk przymierzanych do kreacji pojawia się też Jacek Braciak.

wróć do artykułu
  • ~DD
    (2018-02-05 09:29)
    Tylko nie Szyc, Karolak lub Adamczyk!
  • ~Krzychu
    (2018-02-05 14:20)
    Polanski to geniusz, losy jego byly czasami tragiczne. Byle kto nie moze go zagrac. Terentino to tez geniusz w swoim genre. Wiec , rodacy , nie martwcie sie, Terentino wybierze odpowiedniego aktora do roli Polanskiego. Jestem ciekaw na ten film.
  • ~wolny
    (2018-02-05 10:57)
    Rysiek z Klanu
  • ~babcia Ewka
    (2018-02-05 11:28)
    Kochany POseł Szczerba byłby najlebszyj !
  • ~PISTrolle to hańba i zakała Polski
    (2018-02-05 10:08)
    jacek poniedziałek bylby idealny
  • ~Genitaliusz
    (2018-02-05 10:22)
    Może Dareczek z serialu "Klan" ?
  • ~Robert Redford
    (2018-02-05 14:15)
    Fojefujcki a Szczur jako dubler tylko wlosy przefarbowac.
  • ~Kuba
    (2018-02-05 12:18)
    A może Piotr Misiło ?
  • ~zbrzydzony
    (2018-02-05 11:09)
    Robić film o makabrycznym zabójstwie ciężarnej żony Romana Polanskiego, to chory pomysł. I co pokaże ten Tarantino - strumienie krwi, krzyki, kaleczone ciało ? Po co ?
  • ~?
    (2018-02-05 11:26)
    Borys Szyc, Jacek Braciak ? A który z nich pe-do-fil?
  • ~Stary Wiarus
    (2018-02-05 13:47)
    Nie wiem , który lepszy , film jest filmem a Romek Polański to już postać historyczna i za ten numerek z młodą w wannie powinien dostać co najmniej krzyż kawalerski. Po pierwsze rozslawil Polaków na świecie i udowodnił ,że jest Polak to też dobry je....ka
  • ~tylko
    (2018-02-07 14:25)
    Młody Szczur POwinien, on też lubi nauczać dziewczynki sexu !
  • ~?
    (2018-02-07 14:23)
    Borys Szyc, Jacek Braciak - a który lubi dziewczynki ?
  • ~jajacek
    (2018-02-06 08:32)
    Oby nasz najwybitniejszy reżyser nakręcił jeszcze filmy.
  • ~puyt
    (2018-02-05 10:33)
    Piotr Głowacki
  • ~Hrabia
    (2018-02-05 14:53)
    Szyc bylby najlepszy. Lubie Braciaka ale jego fizis i sposob bycia jest daleki od temperamentu Polanskiego.
  • ~Helter Skelter
    (2018-02-06 09:41)
    Polańskiego powinien zagrać Mathieu Amalric, jest w połowie polakiem, trochę mówi po polsku, z wyglądu jest bardzo podobny do Polańskiego. Polski akcent to nie jest must have. Szyc grający Polańskiego... litości, to może Karolak?
  • ~Fanka
    (2018-02-05 13:01)
    Szyc nie udźwignie roli. Braciak to inna liga - życzę mu tego aby zagrał w tym filmie. Jest dobrym aktorem
  • ~nik cikc