W wideo widzimy, jak powstawały nocne zdjęcia do "Spectre" na ulicach Rzymu. Głównymi bohaterami tej sekwencji są samochody. Aston Martin DB10 Jamesa Bonda (za kierownicą Daniel Craig) i Jaguar C-X75 prowadzony przez czarny charakter, Pana Hinksa (Dave Bautista). Aston Martin to sportowe auto o pięknej, klasycznej linii. Z kolei Jaguar C-X75 ma niezwykle dynamiczny charakter, podobnie jak jego nieprzewidywalny kierowca. Oba modele pojawią się po raz pierwszy na srebrnym ekranie.'

Reklama

W nowym filmie tajemnicza wiadomość na temat przeszłości Bonda skieruje go na trop złowrogiej organizacji WIDMO (SPECTRE). Podczas gdy M toczy polityczną batalię o przyszłość MI6, agent 007 odkrywa przerażającą prawdę o najpotężniejszej instytucji przestępczej świata.

W obsadzie znaleźli się także Ben Wishaw, Naomie Harris, Ralph Fiennes, Christoph Waltz, Monica Bellucci, Léa Seydoux, Stephanie Sigman, Andrew Scott i Rory Kinnear. Za kamerą stanął twórca "Skyfall", Sam Mendes. Scenariusz napisali John Logan, Neal Purvis i Robert Wade. "Spectre" w naszych kinach zagości 6 listopada.