W sieci pojawiła się kolejna zapowiedź komedii "Agentka" ("Spy") z Melissą McCarthy w roli głównej.
Bohaterką produkcji jest kobieta-szpieg, niemal tak samo zdolna jak James Bond. Producenci zapewniają jednak, że komedia nie będzie parodią w stylu "Johnny'ego Englisha", a realistycznym filmem z dawką humoru. W obsadzie obrazu – oprócz Melissy McCarthy – znaleźli się także: Jude Law, Jason Statham, Rose Byrne, Miranda Hart, 50 Cent, Bobby Cannavale i Nia Long. Oto fragment przedstawiający uroczą rozmowę, w której Byrne porównuje McCarthy do swojej matki:
Paul Feig wyreżyserował film na podstawie własnego scenariusza. Premierę komedii "Agentka" zapowiedziano na 5 czerwca 2015 roku.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Powiązane