"W ciemność: Star Trek" – gniew Khana (RECENZJA)

| Aktualizacja:

Tych, którym podobała się pierwsza podróż na pokładzie USS Enterprise, do kolejnej pewnie nie trzeba zachęcać. Tym bardziej że "W ciemność: Star Trek" wcale nie odstaje jakością od poprzedniej części.

wróć do artykułu
 • ~WVR
  (2013-05-31 10:50)
  This is NOT Star Trek!
 • ~POparzony
  (2013-05-31 12:04)
  Agniszka Holand nie popisała się w nowym filmie: "W Ciemności". Tylko PO co dodaje ten Star Trek? Podróże gwiezdne to teraz Berek Kopany.
  Film jest przegadany, co może uchodzić w serialu. Ale po co w kinie?

  Ciekawe jak z takiego narwańca Spocka wyrósł później taki zrównoważony Vulcan? Ale teraz to i Sherlock Holmes jest mistrzem Berka Kopanego (Jubg-fu).

  Świat schodzi na psy. (ups. na Berka Kopanego!).
  Boję się o nowe Wojny Gwiezdne u Disneya. PO tych kreskówkach Lucasa w części od 1 do 3 może być tylko gorzej. Imperium szmiry kontratakuje!
  Ale animowane Wojny Klonów są niezłe jak na serial dla dzieci - bo to nie Disney.
 • ~dżejk
  (2013-05-31 13:19)
  Już dawno przeszedł mi startrekowy nerd rage. Co tu stękać na kanon, skoro poszczególne serie nie były jakoś specjalnie kanoniczne względem siebie. Enterprise był tak niekanoniczny, że właściwie po tym serialu już wszystko wolno. Żadna z serii, oprócz Deep Space Nine, nie była tak naprawdę udana. Żadna, poza wymienioną, nie nadaje się do oglądania dla ludzi niezaangażowanych w universum. Problem mają Ci, którzy widzieli wcześniej Babylon 5 - równoległą do DS9 produkcję opartą na podobnym schemacie fabularnym, za którą stały większe nazwiska i która, w efekcie, okazała się lepsza.

  Podobnie filmy. Nowe to sieczka z efektami dla mas. Ale stare były zwyczajnie zbyt hermetyczne.
 • ~merco
  (2013-06-13 02:15)
  Zgodzę się, że film został zrealizowany na wysokim poziomie technicznym (chociaż nie bez wpadek - nieco na ten temat tutaj: http://www.full3d.pl/star-trek-w-ciemnosc), a aktorstwo jest świetne, natomiast fabuła jest mocno pretekstowa i pełna nieścisłości. W streszczeniu wypada dużo lepiej, niż to, co można zobaczyć na ekranie, niestety.