"Iron Man 3" – Roberta Downeya Jr. życie bez zbroi

| Aktualizacja:

Można się było obawiać trzeciej części "Iron Mana" – pierwsza odsłona serii była świetna, ale druga okazała się już wielkim rozczarowaniem. Na szczęście tym razem mowy o porażce nie ma.

wróć do artykułu
  • ~Iwona
    (2013-05-11 18:13)
    Uwielbiam Roberta Downey'a Jr stanoł na wysokości zadania w roli Tony'ego Stark'a. Podziwiam Go za niesamowitą grę aktorską i uważam że nikt inny nie potrafił by tak rewelacyjnie zagrać Iron Man'a jak On. Pozdrawiam :)
  • ~Karol
    (2013-05-12 15:43)
    Na początku stwierdzę, że jestem fanem ekranizacji komiksów Marvella w gruncie rzeczy większości na każdą ochoczo udaje się do kina. Moim ulubionym bohaterem jest właśnie iron man wiec z niecierpliwością czekałem na ukazanie się w kinie 3 odsłony. Byłem obejrzałem i stwierdzam. JAK MOŻNA BYŁO TAK TO SPI...IĆ. Pewnie zaraz zostanę zaszczuty że się nie znam i tym podobne ale tak na dobra sprawę z Tonego Starka nie zostało nic z 1 i 2 części, ani żartu ani chamskości nic co tak skrzętnie wyhodował Robert w tej postaci. Jestem zasmucony i zażenowany tym filmem, żart zszedł poniżej jakiegokolwiek poziomu oczywiście film sam w sobie był ok (uznając że pierwsza i druga cześć nie istnieje). Przykre ale nie nakręcili 3 części tylko past iż wcześniejszych ach szkoda. wszystkim wybierającym się polecam, wszystkim fanom takim jakim ja bylem odradzam. Pozdrawiam