"Nieobliczalna". O czym będzie film?

W filmie, jak informuje producent, "śledzimy zawiłe losy siedmiorga bohaterów próbujących uwolnić się od własnych życiowych klatek. Wątek obyczajowy łączy się z wątkiem kryminalnym, w którym od pierwszej sceny widzowie zadają sobie pytanie nie tylko kto i dlaczego zabił, ale przede wszystkim kto zginął. Okazuje się, że każdy ma swoja prawdę… Prawdę, która jest bardziej przerażająca niż się początkowo wydaje".

W centrum wydarzeń znajdują się Martyna (Agnieszka Grochowska) i Wojciech (Paweł Małaszyński), tworzący pozornie szczęśliwy związek. Jednak to tylko fasada skrywająca okrutną prawdę. Jedyną osobą, która ją zna, jest ojciec Wojciecha – Stefan (Andrzej Seweryn).

Reklama

Z kolei Magdalena Cielecka wciela się w rolę przyjaciółki Martyny – Alicję, samotną matkę 20-letniego Daniela (Dawid Ptak), który spotyka się z Adeliną (Julia Wieniawa). Adelina, mimo bardzo młodego wieku jest zdana tylko na siebie opiekując się chorą matką (Magdalena Czerwińska), a Daniel jest jej nadzieją na lepsze życie.

"Nieobliczalna". Kto stoi za filmem?

Reklama

Za kamerą filmu stanął Piotr Trzaskalski ("Edi", "Mój rower"). Scenariusz adaptowany wyszedł spod pióra Krzysztofa Gurecznego ("Akademia Pana Kleksa") i Małgorzaty Sobieszczańskiej ("Anioł i pies"), którzy bazowali na powieści Magdy Stachuli z 2022 roku.

"Nieobliczalna". Gdzie oglądać?

Film można oglądać na platformie streamingowej Amazon Prime Video.

Trwa ładowanie wpisu