Za produkcję obok Amazon MGM Studios odpowiadać będzie firma Hello Sunshine, której założycielką jest sama Reese Witherspoon. Poza nią funkcje producentów wykonawczych pełnić będą Lauren Neustadter, Lauren Kisilevsky i Marc Platt. Twórczynią serialu jest z kolei Laura Kitrell ("High School", "Niepewne").

Reklama

Reese Witherspoon "niezwykle podekscytowana"

Jestem niezwykle podekscytowana powstaniem serialu o Elle! Fani będą mieli szansę zobaczyć, jak Elle Woods radziła sobie z życiem jako nastolatka, z jej wyjątkową osobowością i pomysłowością, tak jak tylko ona potrafi. Czy może być coś lepszego?! Dziękuję niesamowitym zespołom z Prime Video i Hello Sunshine oraz wspaniałej scenarzystce Laurze Kittrell za spełnienie mojego marzenia. "Legalna blondynka powraca!" - wyznaje Reese Witherspoon.

O czym będzie "Elle", prequel "Legalnej blondynki"?

"Elle" opowie historię Elle Woods, którą poznajemy w szkole średniej. Serial skupi się na doświadczeniach życiowych bohaterki w szkole średniej, które ukształtowały ją i wpłynęły na jej przemianę w kobietę - ikonę, którą poznaliśmy i pokochaliśmy w filmie "Legalna blondynka" i jego sequelu "Legalna blondynka 2".

Trwa ładowanie wpisu