"Udar" opowiada o nagłym przewrocie w życiu warszawskiego celebryty Jacka. Główną rolę gra Jacek Poniedziałek, a towarzyszą m Ewa Skibińska, Anna Seniuk, Jerzy Bończak, Marta Malikowska i Marta Nieradkiewicz.

Co czeka "Udar"?

Viaplay co prawda ma kontynuować działalność w Polsce do połowy roku 2025, jednak w tym czasie serwis będzie się koncentrować na treściach sportowych, jak mecze Premier League czy Bundesligi, wyścigi F1 i gale KSW.

Co więc czeka "Udar"? W kontekście naszych produkcji oryginalnych, w tym serialu "Udar", aktualnie prowadzimy rozmowy na ich temat z różnymi podmiotami, zarówno w Polsce, krajach nordyckich, jak i na rynkach międzynarodowych - informuje biuro prasowe Viaplay portal wirtualnemedia.pl.

Reklama

Możliwa premiera w Netflixie?

Ten sam portal przypomina, że pierwszy polski serial kryminalny Viaplay "Morderczynie" trafił na platformę w październiku 2023 bez żadnej kampanii promocyjnej, a już w listopadzie serial znalazł się w ofercie Netflixa. Analogicznie stało się z serialami dokumentalnymi true crime, jak "Sprawa Iwony Wieczorek" i "Będziesz następna!". Może zatem "Udar" za sprawą sublicencji również zobaczymy od razu w Netflixie.