Mowa o "Kolorze purpury", musicalowej wersji słynnego dramatu Stevena Spielberga. Film miał pierwotnie wejść w Polsce na ekrany kin, tak jak w USA, jednak dystrybutor zdecydował się ostatecznie na premierę VOD.

Louis Gossett Jr. wcielił się w negatywną postać ojca głównego antagonisty. "Kolor purpury" trafi do HBO Max 12 kwietnia. Ale to nie koniec interesujących nowości platformy…

Trwa ładowanie wpisu

Reklama

Programy i seriale

Reklama

Alex Edelman: Tylko dla nas (Alex Edelman: Just For Us) - Po swoim sukcesie na Broadwayu komik Alex Edelman zaprasza do HBO na swój solowy występ.

All American VI - Serial inspirowany życiem gwiazdy NFL, Spencera Paysingera. Produkcja przedstawia historię zawodnika, który ze szkolnego zespołu trafia do drużyny futbolowej z Beverly Hills, a tym samym do nowego świata pełnego wyzwań oraz możliwości.

Sympatyk (The Sympathizer) - Serial opowiada historię szpiega pochodzenia francusko-wietnamskiego w ostatnich dniach wojny w Wietnamie i jego życiu na wygnaniu w USA.

Filmy

Missisipi w ogniu (Mississippi Burning) - Dwóch agentów FBI kieruje rządowym śledztwem w sprawie zniknięcia trzech działaczy na rzecz praw obywatelskich we wschodnim Missisipi.

Triumf ducha (Triumph of the Spirit) - Historia greckiego boksera, który trafił do Auschwitz podczas II wojny światowej. Aby przeżyć, musiał walczyć dla rozrywki swoich oprawców.

Electra - Electra myśli o swoich 10. urodzinach, łącząc wspomnienia z marzeniami. Zanurzona w swoim wewnętrznym świecie buduje relacje z ciałem i seksualnością.

Reklama

Radykalna metoda (Radical) - W przygranicznym meksykańskim miasteczku sfrustrowany nauczyciel próbuje radykalnie nowej metody, aby uwolnić ciekawość i potencjał swoich uczniów.

42 sekundy (The Final Game) - Reprezentacja Hiszpanii w piłce wodnej musi zjednoczyć się, zanim weźmie udział w Igrzyskach Olimpijskich w Barcelonie w 1992 roku.

Wanted - Ścigani (Wanted) - Angelina Jolie i Morgan Freeman w rolach członków tajnego bractwa zabójców. Obok nich James McAvoy jako sfrustrowany pracownik biurowy.

Silver Haze - 15 lat po traumatycznym wydarzeniu Franky nieustająco szuka zemsty i nie potrafi zbudować znaczącego związku. Wszystko jednak do czasu.

Kiedy Harry poznał Sally (When Harry Met Sally) - Na przestrzeni 12 lat dwójka karierowiczów z Manhattanu przechodzi płynnie od nienawiści, przez przyjaźń, do miłości.

Uniesieni (Men Up) - Pięciu zwykłych mężczyzn odzyskuje życie seksualne, rozpoczynając jedno z pierwszych na świecie badań medycznych nad lekiem, który stał się Viagrą.

Martinez - Samotny księgowy, który nie chce przejść na emeryturę, otrzymuje od zmarłej sąsiadki prezent, który uświadamia mu, że najlepsze jeszcze przed nim.

Mroczne chwile (Black Minutes) - Grupa młodych gliniarzy staje w obliczu najmroczniejszych chwil w swoim życiu, próbując złapać seryjnego mordercę w skorumpowanym mieście.

Ziemia kobiet (Land of Women) - W latach 50. XX wieku na wyspie Sardynia dwa pokolenia kobiet walczą z restrykcyjnymi i tradycją, aby osiągnąć wolność seksualną i emocjonalną.

Metalokalipsa: Armia Gwiazdy Zagłady (Metalocalypse: Army of the Doomstar) - Czy Nathan Explosion może spojrzeć poza swoje ego, aby ocalić swój zespół, powstrzymać Metalokalipsę i wreszcie stawić czoła złu?

Hannah Swensen: Tort przekładany morderstwem (Carrot Cake Murder: A Hannah Swensen Mystery) - Ku przerażeniu narzeczonego, piekarka i detektywka-amatorka Hannah postanawia zbadać sprawę szkieletu znalezionego w budowanym budynku.

Rachel wychodzi za mąż (Rachel Getting Married) - Kym, pacjentka kliniki odwykowej, przyjeżdża na ślub siostry. Od samego początku jej obecność w rodzinnym domu powoduje tarcia pomiędzy członkami klanu.

Blok 99 (Brawl in The Cell Block 9) - Były bokser trafia za kratki za handel narkotykami i jest zmuszony do popełnienia brutalnych aktów przemocy, aby przetrwać.

Mankamenty (Shortcomings) - Przyjaciele poruszają się po relacjach międzyludzkich i przemierzają kraj w poszukiwaniu swojego przeznaczenia.

Tylko raz (Just Once) - Laura jest psycholożką, która pracuje z ofiarami przemocy. Pewnego dnia zaczyna być nękana przez męża pacjentki.

Młode (Little Ones) - 16-latka zachodzi w ciążę i zostaje umieszczona w ośrodku, gdzie zaprzyjaźnia się z Alison i buntuje się przeciwko pracowniczce pomocy społecznej.

Człowiek, który wiedział za mało ( The Man Who Knew Too Little) - Sprzedawca ze sklepu wideo zostaje omyłkowo wzięty za międzynarodowego szpiega i musi odnaleźć się szpiegowskiej sieci.

Pierwsza (The Girl From Tomorrow) - Historia młodej kobiety, która rzuciła wyzwanie włoskiemu systemowi prawnemu w związku z praktyką nakłaniającą kobiety do poślubiania gwałcicieli.

Kolor purpury (The Color Purple) - Nowe spojrzenie na klasyczną filmową historię. Obraz opowiada o siostrzeństwie trzech kobiet, które łączy nierozerwalna więź.

Kuchmistrz Jack: Gotowanie z przygodami (Chef Jack - O Cozinheiro Aventureiro) - Po zepsuciu przepisu Jack musi odbudować swoją reputację. Najpierw jednak przyjdzie mu nauczyć się pracować w zespole z początkującym kucharzem.

Dokumenty

Dawka Synanonu: Czy lekarstwo stało się kultem? (The Synanon Fix: Did the Cure Became a Cult?) - Obraz opowiada historię Charlesa Dedericha, założyciela kultu w Kalifornii, który przetrwał trzy dekady - od późnych lat 50. do końca lat 80. XX w.

Nowości dzień po dniu (1 - 15 kwietnia)

1 kwietnia

Reżim, odc. 5

Pohamuj entuzjazm XII, odc. 9

Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem XI, odc. 6

Missisipi w ogniu

Pluton

Triumf ducha

Electra

Radykalna metoda

2 kwietnia

Pani sprzątająca III, odc. 4

Dawka Synanonu: Czy lekarstwo stało się kultem?, odc. 1

4 kwietnia

Behawiorysta, odc. 1-8

Przez most, odc. 1-3

Kampania dziewczyn, odc. 5

Tokio Vice II, odc. 10

42 sekundy

5 kwietnia

Na planie XXI, odc. 14

Royal Crackers II, odc. 6

Cisza na planie: mroczna strona dziecięcej telewizji, odc. 3-4

Wanted - Ścigani

Silver Haze

Kiedy Harry poznał Sally

Uniesieni

Martinez

Mroczne chwile

Ziemia kobiet

6 kwietnia

Jellystone! III, odc. 1-10

Jerrod Carmichael: Reality Show, odc. 2

Metalokalipsa: Armia Gwiazdy Zagłady

7 kwietnia

Cisza na planie: mroczna strona dziecięcej telewizji, odc. 5

Ninja Kamui, odc. 9

Alex Edelman: Tylko dla nas

8 kwietnia

All American, odc. 6

Reżim, odc. 6

Pohamuj entuzjazm XII, odc. 10

Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem XI, odc. 7

9 kwietnia

Pani sprzątająca III, odc. 5

Czas na show. Drag me out, odc. 1-6

Dawka Synanonu: Czy lekarstwo stało się kultem?, odc. 2

10 kwietnia

Młody Sheldon VII, odc. 6

Brandy Melville i kult szybkiej mody

11 kwietnia

Przez most, odc. 4-5

Kampania dziewczyn, odc. 6

Hannah Swensen: Tort przekładany morderstwem

Rachel wychodzi za mąż

12 kwietnia

Na planie XXI, odc. 15

Royal Crackers II, odc. 7

Kwaśny deszcz

Blok 99

Mankamenty

Tylko raz

Młode

Człowiek, który wiedział za mało

Pierwsza

Kolor purpury

13 kwietnia

Masza i niedźwiedź V, odc. 14-26

Zwariowane Melodie: Kreskówki VI, odc. 1-9

Jerrod Carmichael: Reality Show, odc. 3

Kuchmistrz Jack: Gotowanie z przygodami

14 kwietnia

Ninja Kamui, odc. 10

15 kwietnia

Sympatyk, odc. 1

All American VI, odc. 2

Przegląd Tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem XI, odc. 8