Kiedy "Pszczelarz" w ciągu pierwszego weekendu w kinach zarobił blisko 40 mln dolarów, branża była zaskoczona. Mowa wszak o filmie akcji w starym stylu, jakie dziś spotyka się głównie w wypożyczalniach VOD.

"Pszczelarz". Gdzie oglądać film?

A jednak Jason Statham znów przekonał do siebie tysiące widzów, a ci, którzy nie zdążyli zobaczyć "Pszczelarza" na kinowym ekranie, mogą teraz nadrobić zaległości w domu.

Reklama

Film można wypożyczać na takich platformach, jak Amazon Prime, Rakuten, Premiery Canal+, Playnow, Cineman, Polsat Box Go, TVP VOD i Player.

Reklama

"Pszczelarz". O czym jest film?

Bohaterem filmy jest emerytowany agent Clay (Jason Statham) wiodący spokojne życie na prowincji, doglądając pszczół i nie rzucając się w oczy. Jednak gdy na skutek internetowego oszustwa jego przyjaciółka odbiera sobie życie, Clay nie ma wyboru. Rzuca wyzwanie potężnej organizacji przestępczej, której macki sięgają szczytów władzy. Clay w przeszłości posiadł zestaw unikalnych umiejętności, a litość nie leży w jego naturze, więc nie zatrzyma się, póki nie dotrze na sam szczyt gangsterskiej piramidy…

"Pszczelarz". Kto stoi za filmem?

Reklama

Film wyreżyserował David Ayer, spec od kina akcji najwyższej próby, czego dowiódł m.in. w "Furii", "Królach ulicy" czy "Legionie samobójców".

Poza Stathamem w obsadzie znaleźli się tak wyborowi aktorzy, jak Jeremy Irons, Minnie Driver czy Josh Hutcherson.

Trwa ładowanie wpisu