Dwa hity kinowe w SkyShowtime. Kiedy premiera?

"Mission: Impossible - Dead Reckoning" oraz "Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos" pojawią się w SkyShowtime 9 lutego.

"Mission: Impossible - Dead Reckoning". Co trzeba wiedzieć?

Reklama

W filmie "Mission: Impossible - Dead Reckoning" Ethan Hunt (Tom Cruise) wraz z ekipą IMF ruszają na najniebezpieczniejszą ze swoich misji – muszą zdobyć nową, śmiertelnie niebezpieczną broń, która w nieodpowiednich rękach może zagrozić całej ludzkości. ​Kiedy na horyzoncie pojawiają się mroczne siły z przeszłości Ethana, rozpoczyna się zabójczy wyścig dookoła globu, którego stawką jest kontrola nad przyszłością i losami świata. W obliczu tajemniczego i potężnego wroga Ethan jest zmuszony uznać, że nic nie ma większego znaczenia niż jego misja – nawet życie tych, na których najbardziej mu zależy.

Reklama
"Mission Impossible - Dead Reckoning" / Materiały prasowe

W najnowszej części cenionej przez krytyków serii role główne grają: Tom Cruise, Hayley Atwell, Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby, Esai Morales, Pom Klementieff, Mariela Garriga, Henry Czerny, Shea Whigham, Greg Tarzan Davis, Charles Parnell, Frederick Schmidt, Cary Elwes i Rob Delaney. Dystrybutorem filmu jest Paramount Global Content Distribution.

Pozostałe tytuły z serii "Mission Impossible", które można obejrzeć w SkyShowtime, to: "Mission: Impossible", "Mission: Impossible II", "Mission: Impossible III", "Mission: Impossible - Ghost Protocol", "Mission: Impossible - Rogue Nation" i "Mission: Impossible - Fallout".

"Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos". Co trzeba wiedzieć?

Po latach ukrywania się przed ludźmi, bracia postanawiają bohaterskimi czynami podbić serca nowojorczyków i zyskać możliwość życia, jakie mają zwyczajni nastolatkowie. Nowa przyjaciółka, April O'Neil, pomaga im namierzyć tajną organizację przestępczą, ale wkrótce okazuje się, że ich przeciwnikami będzie armia groźnych mutantów.

Film zarobił na całym świecie już ponad 162 miliony dolarów i ma 96 proc. pozytywnych recenzji krytyków w serwisie Rotten Tomatoes.

"Wojownicze Żołwie Ninja: Zmutowany chaos" / Materiały prasowe
Reklama

W animacji zrealizowanej dla Paramount Pictures, Nickelodeon Movies i Point Grey Production głosu bohaterom użyczają: Micah Abbey, Shamon Brown Jr., Nicolas Cantu, Brady Noon, Jackie Chan i Ice Cube.

Reżyserem filmu "Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany chaos" jest Jeff Rowe, a współreżyserem - Kyler Spears. Za fabułę odpowiadają Brendan O'Brien, Seth Rogen, Evan Goldberg i Jeff Rowe. Autorami scenariusza są Rogen, Goldberg i Rowe oraz Dan Hernandez i Benji Samit. W filmie pojawiają się postacie znane z komiksów o Wojowniczych Żółwiach Ninja stworzone przez Petera Lairda i Kevina Eastmana. Producentami animacji są Seth Rogen, p.g.a., Evan Goldberg, p.g.a. i James Weaver, p.g.a., a producentami wykonawczymi – Ramsay McBean i Josh Fagen.

Fani popularnych żółwi, którzy chcą przeżyć z nimi więcej przygód, znajdą też w SkyShowtime ogromny wybór odcinków serialu "Teenage Mutant Ninja Turtles".