"Leo". O czym jest film?

"Leo" to animowana komedia muzyczna o dorastaniu, opowiadająca o ostatnim roku szkoły podstawowej widzianym oczami klasowego zwierzaka. Aktor i komik Adam Sandler jest całkowicie w swoim żywiole, użyczając głosu 74-letniej jaszczurce o imieniu Leo. Ten zmęczony życiem gad od dekad przebywa w tej samej sali lekcyjnej, dzieląc terrarium z żółwim kumplem (Bill Burr). Gdy Leo dowiaduje się, że został mu tylko rok życia, postanawia uciec na wolność, ale zamiast tego zostaje wplątany w problemy nerwowych uczniów i pewnego niesamowicie wrednego pedagoga. Tym samym lista rzeczy, które powinien zrobić przed śmiercią, okazuje się wyjątkowo dziwaczna, ale za to jakże fascynująca...

"Leo". Kto stoi za filmem?

Reklama

W obsadzie znaleźli się Adam Sandler, Bill Burr, Cecily Strong, Jason Alexander, a także córki gwiazdora - Sadie Sandler i Sunny Sandler, jego żona Jackie Sandler oraz Rob Schneider, Jo Koy, Heidi Gardner, Robert Smigel, Nick Swardson, Stephanie Hsu i Nicholas Turturro.

W ramach swojego kontraktu z Netflixem Adam Sandler także współprodukuje film według scenariusza, który napisał wespół z Robertem Smigelem i Paulem Sado.

Reklama

"Leo". Kiedy premiera?

Premiera filmu "Leo" odbędzie się 21 listopada 2023 roku w serwisie Netflix.

Trwa ładowanie wpisu