"Baby Broker" - o czym jest film?

Sang-hyun (gwiazdor "Parasite" Song Kang-Ho, nagrodzony za swą rolę w Cannes) i jego przyjaciel Dong-soo (Gang Dong-Won) żyją skromnie, prowadząc małą pralnię i dorabiając na plebanii. Pewnej ulewnej nocy w oknie życia pojawia się niemowlę. Przekonani, że po porzuconego chłopca nikt się nie zgłosi, Sang-hyun i Dong-soo planują sprzedać go parze, która nie może mieć własnych dzieci. Kiedy wszystko wydaje się ustalone, niespodziewanie zjawia się matka dziecka.

Reklama

Młoda dziewczyna odkrywa ich plan i chce zgłosić sprawę na policję. Porywacze przekonują ją jednak, że ich celem jest znalezienie dobrego domu dla małego Woo-sunga, więc dziewczyna postanawia wyruszyć z nimi na poszukiwania nowych rodziców. Wkrótce okazuje się, że ich śladem podążają dwie funkcjonariuszki policji. Po drodze na jaw wychodzą głęboko skrywane sekrety. Okazuje się, że każdy ma coś na sumieniu…

"Baby Broker" - gdzie można obejrzeć?

Film dostępny będzie na platformach: CANAL+ online, Player, Polsat Box Go, Rakuten TV, PlayNow, Cineman, Mojeekino.pl, Nowehoryzonty. pl, E-Kino Pod Baranami oraz Vectra.

Reklama

Trwa ładowanie wpisu