Za sprawą nastoletnich przyjaciół z "Absolutnych debiutantów" raz jeszcze będziemy mogli powspominać uroki ostatnich dni lata nad polskim morzem. W filmie "Recepta na przekręt wraz z Emily Blunt i Chrisem Evansem widzowie będą mogli wejść świat amerykańskiej branży farmaceutycznej, a o skutkach zderzenia władzy z ludzkim ego dowiemy się z filmu "Fair Play". Fani piłki nożnej również znajdą coś dla siebie – czeka na nich emocjonująca podróż, która opowiada o zakulisowej historii gwiazdy światowej piłki nożnej i ikony kultury – Davidzie Beckhamie. Widzowie odnajdą też w serwisie takie tytuły jak "Niebezpiecznidżentelmeni", "Sztos2" oraz "Ania" - film dokumentalny o Annie Przybylskiej.

Reklama

Seriale tylko na Netflixie

"Lupin", sezon 3

Media i policja szperają w życiu Claire i Raoula. Assane próbuje ich chronić z ukrycia — ale dawni wrogowie robią wszystko, aby pokrzyżować mu plany.

Reklama
Reklama

Premiera: 5 października

"Wszystko, teraz!"

16-letnia Mia, która ostatnie miesiące leczyła się z zaburzeń odżywiania, tworzy listę życzeń, aby nadrobić stracony czas i przeżyć to, co inne nastolatki w jej wieku.

Premiera: 5 października

"Zagłada domu Usherów"

Aby zabezpieczyć swój majątek — oraz przyszłość — dwójka bezwzględnego rodzeństwa buduje dynastię, która zaczyna się rozpadać, gdy ich spadkobiercy umierają po kolei w tajemniczych okolicznościach.

Premiera: 12 października

"Absolutni debiutanci"

Dwoje przyjaciół spędza udane wakacje nad morzem, gdzie poznają przystojnego, ambitnego sportowca, którego chcą obsadzić w swoim filmie o miłości.

Premiera: 25 października

"Big Mouth", sezon 7

Dzieciaki z "Big Mouth" idą do liceum, a stres związany z nowymi znajomościami i nowymi szkołami sprawia, że ich życie staje się jeszcze trudniejsze.

Premiera: 20 października

"Szkoła dla elity", sezon 7

Omar powraca, Iván ma złamane serce, a Isadora musi radzić sobie z niebezpieczną rodziną. Czy uczniowie Las Encinas kiedyś będą mogli sobie zaufać?

Premiera: 20 października

Filmy tylko na Netflixie

"Recepta na przekręt"

Nowa, obiecująca posada przedstawicielki farmaceutycznej może okazać się lekiem na kłopoty finansowe jej rodziny. Ile będzie kosztował ją amerykański sen? W rolach głównych Emily Blunt i Chris Evans.

Premiera: 27 października

"Fair Play"

Nieoczekiwany awans w strukturach funduszu hedgingowego zagraża miłości pewnej pary — oraz może przynieść jeszcze gorsze konsekwencje.

Premiera: 6 października

"Konferencja"

Podczas pozornie sielankowego wyjazdu pracownicy administracji muszą poradzić sobie nie tylko z konfliktami w grupie, ale i z żądnym krwi mordercą.

Premiera: 13 października

"Trzech tatuśków"

Trzech tatuśków w średnim wieku orientuje się, jak bardzo są nie na czasie w świecie prezesów z pokolenia milenialsów i wszechwładnych szkolnych dyrekcji w komedii na podstawie scenariusza i w reżyserii Billa Burra, którego zobaczymy w roli głównej wraz z Bobbym Cannavale'em i Bokeemem Woodbine'em.

Premiera: 20 października

Dokumenty tylko na Netflixie

"Beckham"

Serial dokumentalny zawierający niepublikowane dotąd nagrania opowiada o błyskawicznej drodze Davida Beckhama od skromnych początków do światowej sławy piłkarskiej.

Premiera: 4 października

"Życie na planecie Ziemia"

Niesamowita opowieść o czterech miliardach lat życia na Ziemi w serialu Stevena Spielberga oraz twórców programu "Nasza planeta".

Premiera: 25 października

Anime tylko na Netflixie

"Good Night World"

Czwórka nieszczęśliwych członków jednego, dysfunkcyjnego domu nie ma pojęcia, że stworzyła szczęśliwą rodzinę we wciągającej grze VR — do której należą oni sami.

Premiera: 12 października

Dla dzieci tylko na Netflixie

"Pokémon: Najwspanialsze podróże" – Seria. Część 3

Ash bierze udział w wielkim turnieju, a Goh szuka Mew w odległych krainach. Dwóch najlepszych przyjaciół ma jeden cel — być najlepszym z najlepszych.

Premiera: 7 października

"Moc księżniczek", sezon 2

Kiedy w Owocowych Królestwach dzieje się coś niepokojącego, księżniczki ruszają z pomocą, by pomóc pozostałym — bo duże problemy wymagają więcej niż jednej księżniczki.

Premiera: 23 października

Polskie kino

"Ania"

Intymny portret uwielbianej aktorki i modelki Anny Przybylskiej, zbudowany ze wspomnień członków rodziny, przyjaciół i współpracowników.

Premiera: 12 października

"Niebezpieczni dżentelmeni"

Grupa słynnych członków bohemy budzi się po hulaszczej imprezie, zastając trupa na kanapie i policjantów przy drzwiach — trzeba koniecznie znaleźć zabójcę.

Premiera: 11 października

"Skazany na bluesa"

Film biograficzny o legendzie polskiego bluesa, Ryśku Riedlu. To opowieść o jego sukcesach jako frontmana Dżemu oraz o przegranej walce z nałogiem.

Premiera: 6 października

"Sztos 2"

Środek stanu wojennego. Dwóch pechowych i zdesperowanych drobnych oszustów musi przetransportować działacza przez całą Polskę i przy okazji ukraść dużą kasę.

Premiera: 6 października

Trwa ładowanie wpisu