"Barbie" na VOD - ile kosztuje?

Reklama
Reklama

"Barbie" trafiła do dystrybucji VOD na całym świecie w modelu na życzenie. W Polsce film wzbogacił m.in. ofertę Wypożyczalni Playera, gdzie jako tytuł premium jest dostępny w cenie 40 zł za wypożyczenie na 48 godzin.

Ponadto film oferują także serwisy Vectra VOD w cenie 39,99 zł oraz Apple TV+, CANAL+ online i Rakuten TV po 49,99 zł.

"Barbie" hitem roku i nie tylko

Do tej pory produkcja Warner Bros. z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem zarobiła prawie 1,5 miliarda dolarów.

Dotychczas tylko 53 filmy zarobiły ponad 1 miliard dolarów, zaś "Barbie" stała się najbardziej kasowym filmem wyreżyserowanym przez kobietę. Zrzuciła z podium "Wonder Woman" która zarobiła łącznie 821 milionów dolarów.

"Barbie" zdobyła sobie szeroką publiczność nawet w Chinach, mimo że w ostatnich latach decydują się one na coraz większą izolację - zauważa portal CNN.

"Barbie" - kto stoi za filmem?

W filmie na pierwszy planie widzimy Margot Robbie i Ryana Goslinga w rolach Barbie i Kena. Obok nich występują także America Ferrera, Kate McKinnon, Issa Rae, Rhea Perlman i Will Ferrell. W pozostałych rolach grają Michael Cera, Ariana Greenblatt, Ana Cruz Kayne, Emma Mackey, Hari Nef, Alexandra Shipp, Kingsley Ben-Adir, Simu Liu, Ncuti Gatwa, Scott Evans, Jamie Demetriou, Connor Swindells, Sharon Rooney, Nicola Coughlan, Ritu Arya, zaś narratorką jest sama Helen Mirren.

Film wyreżyserowała Greta Gerwig ("Małe kobietki") na podstawie scenariusza, który stworzyła we współpracy ze swoim partnerem życiowym Noah Baumbachem ("Historia małżeńska").

W ekipie Gerwig znaleźli się operator Rodrigo Prieto, scenografka Sarah Greenwood, projektantka kostiumów Jacqueline Durran, montażysta Nick Houy, specjalista do spraw efektów wizualnych Glen Pratt, kierownik muzyczny George Drakoulias oraz kompozytorzy Mark Ronson i Andrew Wyatt, którzy mają też swój wkład w powstanie licznych piosenek ze ścieżki dźwiękowej filmu.

Trwa ładowanie wpisu