Burger z suma, kurczak cacciatore, tataki z combra jelenia, kociołek z jagnięciną – choć ta smakowita lista brzmi jak menu wytwornej międzynarodowej restauracji, to dania z grilla przygotowane przez charyzmatycznych prowadzących programu "Zgrillowani". Tym razem Andrzej i Jurek również zaserwują porcję pomysłów na niesztampowe dania z rusztu. A wszystko to w zachwycających sceneriach - w górach i nad jeziorem, w otoczeniu śniegu, jak i bujnej zieleni. Bo grill sprawdza się w każdej scenerii.

Reklama

Dla wszystkich, którym bliższa jest jednak kuchnia ojczysta, w piątym sezonie "M jak Mięso" Andrzej i Jurek po wielu latach kulinarnych podróży zatrzymują się właśnie na polskim talerzu! Największe szlagiery mięsnej kuchni polskiej panowie zaserwują tradycyjnie lub z nowoczesnym twistem. Już w pierwszym odcinku Jurek zdradził swój przepis na kultowy schabowy, a Andrzej uczcił ziemniaka w oryginalnym przepisie. W międzyczasie zdążyli jeszcze zatańczyć krakowiaka.

Premiera trzeciego sezonu programu "Zgrillowani" od niedzieli 30 kwietnia na platformie CANAL+ online oraz o godz. 13:00 w CANAL+ KUCHNIA, nowe odcinki "M jak Mięso 5" w niedziele o godz. 12:30 na antenie CANAL+ KUCHNIA i w serwisie CANAL+ online.