Od teraz widzowie MEGOGO mają do dyspozycji katalog 275 filmów w subskrypcji (wchodzących w skład istniejących pakietów) oraz 133 filmy w modelu TVOD (dodatkowo płatne). Łącznie daje to ponad 600 godzin treści.

Reklama

Filmy z katalogu Kino Świat

Polskie hity: Furioza, Boże Ciało, Kler, Każdy wie lepiej, Zimna Wojna, Banksterzy, Wesele, Kobiety Mafii 1 i 2, 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy, Polityka, Pitbull. Ostatni Pies, Jack Strong, Planeta Singli 1,2,3, Zupa Nic i inne.

Filmy rodzinne i dziecięce: Asteriks i Obeliks. Tajemnica Magiczego wywaru, Skarb Mikołajka, Lassie Wróć, Niezgaszalni, Pies w rozmiarze XXL, Skąd się biorą sny, Pinokio, Zając Max. Misja Pisanka i inne.

Międzynarodowe hity: Boscy, Wojna z dziadkiem, Valerian i Miasto Tysiąca Planet, Piotruś Pan i Alicja w krainie czarów, Zatruta Róża, W deszczowy dzień w Nowym Jorku i inne.

Oferta dla widzów ukraińskojęzycznych

Niezmiernie cieszymy się z nawiązania współpracy z nowym partnerem: spółką MEGOGO – serwisem medialnym o uznanej pozycji w regionie, który wciąż rozszerza swoją działalność o nowe rynki. Ofertę platformy wzbogaci doskonale wyselekcjonowany i zróżnicowany gatunkowo pakiet, liczący niemal 400 filmów, wśród których widzowie znajdą największe hity ostatnich lat. Jesteśmy dumni, że tytuły z katalogu Kino Świat trafią do nowych odbiorców, nie tylko polsko-, ale też ukraińskojęzycznych, do których w równej mierze kierowana jest oferta MEGOGO - komentuje Tomasz, Karczewski, Członek Zarządu i założyciel Kino Świat.

Oprócz filmów, MEGOGO oferuje szeroki wybór seriali i ulubionych kanałów TV, w tym programy informacyjne, sportowe, rozrywkowe, dziecięce i edukacyjne.

Reklama

Dla MEGOGO najwyższym celem jest jakość oferty, dlatego współpraca z Kino Świat była naszym strategicznym posunięciem. To niezwykle ważne, aby ulubione hity polskiej widowni, w tym polskie produkcje, od jednego z liderów rynku, trafiły do naszego serwisu. Dzięki naszej współpracy kolejne filmy z katalogu Kino Świat będą pojawiały się w najbliższym czasie w ofercie MEGOGO - komentuje współpracę Artur Pacuła, kierujący biurem firmy w Warszawie.

Czym jest MEGOGO?

Serwis jest dostępny do oglądania w dowolnym momencie, na WEB i Smart TV, na urządzeniach mobilnych i konsolach do gier, a także umożliwia wstrzymywanie transmisji na żywo i oglądanie ich w nagraniach. Z usługi można korzystać na maksymalnie pięciu urządzeniach z jednym profilem.
Szczegółowe warunki dostępu i korzystania z serwisu medialnego znajdują się >>>TUTAJ<<<.

Dla przypomnienia, MEGOGO jest międzynarodowym serwisem założonym w 2011 roku w Kijowie w Ukrainie. W Polsce użytkownicy serwisu mają dostęp do MEGOGO za pośrednictwem polskiej osoby prawnej - MEGOGO.PL Sp. z o.o., która jest zarejestrowana i działa zgodnie z prawem Rzeczypospolitej Polskiej. Obecnie serwis medialny działa w 14 krajach, a część katalogu jest dostępna na całym świecie.