Reklama
Reklama

Oto hity miesiąca na CANAL+ online:

"FABELMANOWIE"

Nagrodzony dwoma Złotymi Globami, nominowany do Oscaraw aż siedmiu kategoriach najnowszy film Stevena Spielberga, w którym legendarny hollywoodzki reżyser wraca do czasów swojego dzieciństwa. Autorem zdjęć jest oscarowy polski operator Janusz Kamiński.

Opowieść o dorastaniu Sammy’ego Fabelmana, wrażliwego nastolatka, wielkiego miłośnika kina i początkującego filmowca. Sammy przypadkiem poznaje dramatyczną, trawiącą rodzinę tajemnicę. Jednocześnie odkrywa potęgę kina, które w niezwykły sposób pomaga odkrywać prawdę o najbliższych i o nas samych.

"ORZEŁ. OSTATNI PATROL"

Nagrodzony czterema Złotymi Lwami na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni dramat wojenny, który opowiada o ostatniej misji legendarnego okrętu podwodnego ORP „Orzeł”. Podczas marcowej gali Polskich Nagród Filmowych obraz Jacka Bławuta zdobył dwa Orły.

Rok 1940. Supernowoczesny polski okręt podwodny ORP „Orzeł” sunie pod powierzchnią morza z doskonale wyszkolą załogą na pokładzie. Marynarze mają na swoim koncie wiele spektakularnych sukcesów, jak ucieczkę z Tallina oraz zatopienie niemieckiego transportowca „Rio De Janeiro”. Teraz stają w obliczu równie tajemniczej, co niebezpiecznej misji, która stworzy jedną z największych legend polskiej marynarki.

"DZIKA NOC"

Kinowy hit za 20 milionów dolarów, który przyniósł twórcom zyski na poziomie trzykrotności kosztów. W roli główniej dwukrotnie nominowany do Emmy David Harbour.

Śnieżny wigilijny wieczór. Święty Mikołaj przemierza cały świat, roznosząc upragnione prezenty. Coroczna wędrówka zostaje jednak przerwana w rezydencji pewnej zamożnej rodziny, zaatakowanej przez grupę najemników. Święty Mikołaj staje na wysokości zadania i postania stoczyć walkę, by uratować święta.

"LOMBARD"

Uhonorowany Orłem 2023 w kategorii "Najlepszy film dokumentalny" oraz czterema nagrodami na Millennium Docs Against Gravity film Łukasza Kowalskiego.

Jola i Wiesiek mieszkają w „polskim Detroit", gdzie próbują ratować swój upadający biznes oraz rozpadający się związek. Każdego dnia walczą o przetrwanie, wspierając przy tym mieszkańców zubożałej, poprzemysłowej dzielnicy. Ich determinacja i empatia udowadniają, że siła tkwi we wspólnocie.

"CZYM JEST MIŁOŚĆ"

Komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie opowiadająca o familijno-miłosnych perypetiach. Na ekranie legendy gatunku — Diane Keaton, Susan Sarandon i Richard Gere.

Michelle i Allen są młodzi i bardzo zakochani, jednak nie są zgodni w kwestii ślubu. Ich rodziny postanawiają więc zorganizować przyjęcie, podczas którego poznają się i wspólnie omówią plany na przyszłość. Nikt jednak nie przypuszcza, że rodzice pary już się znają i to bardzo dobrze. Nagle typowe rodzinne spotkanie przeradza się w istny chaos.

"CZARNA PANTERA: WAKANDA W MOIM SERCU"

Nagrodzona Oscarem i Złotym Globem najnowsza produkcja Marvel Studios. W filmie oddano hołd zmarłemu w 2020 roku Chdwickowi Bosemanowi, wcielającemu się w postać Czarnej Pantery.

Po śmierci króla T'Challi królowa Ramonda, Shuri, M'Baku, Okoye i Dora Milaje bronią swojej ojczyzny przed zakusami światowych mocarstw. Czekają ich nowe wyzwania, więc bohaterowie z pomocą War Dog Nakii i Everetta Rossa jednoczą siły i przecierają nowe szlaki dla królestwa Wakandy.

"WYSTRZAŁOWE WESELE" (od 23 marca)

Wybuchowa komedia romantyczna w reżyserii Jasona Moore'a, twórcy m.in. hitowego „Pitch Perfect” czy „Żony na pokaz”.

Darcy i Tom postanawiają sformalizować swój związek. Ich wymarzone wesele musi być wyjątkowe i ekstrawaganckie, jak oni sami. Postanawiają zorganizować luksusową imprezę na egzotycznej wyspie. Ten wielki dzień zakłóca nagle pojawianie się uzbrojonych porywaczy! Chcąc uratować siebie i swoje rodziny Darcy i Tom muszą stawić czoła niebezpiecznym gangsterom.

"MAGIC MIKE: OSTATNI TANIEC" (od 27 marca)

Channing Tatum powraca jako Mike Lane w kolejnej odsłonie głośnego i gorącego hitu MAGIC MIKE. Tym razem na ekranie partneruje mu piękna Salma Hayek.

Mike jest przekonany o słuszności swej decyzji i odejściu z erotycznej branży. Jednak okoliczności zmuszają go do powrotu na scenę. Na jego drodze staje Maxandra Mendoza, która kusi go propozycją nie do odrzucenia. Kiedy razem wyjeżdżają do Londynu, Mike odkrywa, co tak naprawdę kieruje jego towarzyszką.

"GRA FORTUNY" (od 30 marca)

Gwiazdorzy filmów akcji Jason Statham i Josh Hartnett w najnowszym filmie Guya Ritchiego. Na ekranie również ikona kina Hugh Grant oraz piękna Aubrey Plaza.

Orson Fortune to agent MI6 pracujący dla międzynarodowej grupy wywiadowczej. Musi on stawić czoła handlarzowi bronią Gregowi Simmondsow, który planuje sprzedaż nowej śmiercionośnej technologii. Plan Orsona wymaga zwerbowania do współpracy gwiazdy Hollywood Danny’ego Francesco, który do ryzykownych misji pali się jednak tylko na ekranie. Aktor otrzymuje więc propozycję nie do odrzucenia.

"CHRZCINY" (od 31 marca)

Komedia obyczajowa Jakuba Skocznia w plejadą polskich gwiazd. Akcja rozgrywa się w czasie wprowadzenia stanu wojennego.

Grudzień 1981 roku. Gorliwa katoliczka, Marianna postanawia pogodzić skłócone od lat dzieci podczas chrzcin najmłodszego wnuka. Jej plany może pokrzyżować generał Jaruzelski, który ogłasza tego dnia stan wojenny. Kobieta w imię dobra rodziny postanawia ukryć przed bliskimi prawdę o sytuacji w kraju.