Serial "The Head" to idealna propozycja dla fanów mrocznych historii rozgrywających się w nietypowych sceneriach.

Najbardziej niedostępne miejsce na Ziemi

W nowym sezonie przeniesiemy się z mroźnej Antarktydy blisko 3,000 km na północ wprost do najbardziej niedostępnego miejsca na Ziemi -punktu "Nemo" na Morzu Arktycznym.

Reklama

Biolog Arthur Wilde (John Lynch), znany widzom z pierwszej odsłony serii, wraz z grupą naukowców ze statku Alexandria będzie musiał zmierzyć się ze śmiertelnym zagrożeniem. Każdy stanie się jednocześnie podejrzanym i potencjalną ofiarą.

Obsada i twórcy serialu

W produkcję '"The Head" zaangażowani zostali międzynarodowi twórcy. W obsadzie zobaczymy m.in brytyjskiego aktora Johna Lyncha, zdobywcę nagrody AACTA dla najlepszego aktora (1995) za rolę w filmie "Aniołek", jego rodaczkę Katharine O'Donnelly ("Maria, królowa Szkotów"), irlandzkiego aktora Moe Dunforda ("Wikingowie", "Teksańska masakra piłą mechaniczną") czy pochodzącego z Hiszpanii Enrique Arce ("Dom z papieru", "Terminator: Mroczne przeznaczenie").

Ponadto w produkcji pojawią się aktorzy m.in z takich państw, jak Japonia, Liban, Szwecja, Argentyna i Niemcy. Producentem serialu jest zdobywca Emmy Ran Tellem ("Homeland"), a reżyserem - Jorge Dorado ("Feria: Najciemniejsze światło", "Giganci"). Za produkcję serialu odpowiada Mediapro Studio.

Trwa ładowanie wpisu