Reklama
Reklama
Reklama

Gwiazdorska obsada filmu "Volta". Zobacz zdjęcia z produkcji Juliusza Machulskiego. [FOTO]

29 kwietnia 2017, 08:49
"Volta" Juliusza Machulskiego w kinach od 7 lipca
"Volta" Juliusza Machulskiego w kinach od 7 lipca / Materiały Prasowe
Olga Bołądź, Andrzej Zieliński, Aleksandra Domańska, Tomasz Kot, Robert Więckiewicz, Cezary Pazura, Antoni Pawlicki, Mikołaj Roznerski, Katarzyna Herman, Jacek Braciak. Obsada filmu jest gwiazdorska. Zobacz kadry z filmu Juliusza Machulskiego "Volta", który do kin wejdzie 7 lipca.
Reklama
Reklama
Tematy:
film polski premiery kinowe lipiec 2017 volta kino polskie
Reklama

Komentarze (4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Alek
  2017-05-12 13:05
  Nie rozumiem krytyki, przecież to śmietanka polskich aktorów! I to nie takich serialowych, a teatralnych i kinowych. I reżyser, który jest legendą polskiej komedii. Będzie dobre kino!
  0
  zgłoś
 • Doda Elektroda
  2017-05-01 04:31
  Czy w polskim kinie nie ma już jakichś miłych dla oka aktorek? Ciągle ta sama koleżeńska ekipa. Odgrzewają jakichś pseudo gwiazdorów i do towarzystwa jakieś córki kamerzysty czy innego portiera. A potem jest zdziwienie, że nikt na to nie chodzi. Na scenariusz nie ma co liczyć, montaż lepszy mają na Białorusi, więc przynajmniej ładne tyłki powinny się znaleźć.
  1
  zgłoś
 • e tam.,,,.,,,,.,,,
  2017-04-30 11:16
  Już się cieszę na ten film. Niedawno na HD widziadłem film V.I.P. w wersji odnowionej. Film może nie zrobił kariery na początku , ale czas pokazał ,że film ten zyskał. Miło zobaczyć polskich aktorów jak wyglądali w latach 90-tych . Znakomity klimat muzyczny i miła gra pokazały, że Machulski jest The Best.
  0
  zgłoś
 • robcio
  2017-04-30 09:58
  Z udziałem C Pazury to tylko może być kolejna klapa a nie hit
  3
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama