Reklama
Reklama
Reklama

Dziesięć rzeczy, które warto wiedzieć przed premierą nowych "Gwiezdnych wojen"

Film był kręcony w wielu lokalizacjach na świecie, w tym w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie. Należący do Indii atol Laamu będzie zachwycał udając w filmie planetę Scarif. Przy okazji obraz mam mocny przekaz proekologiczny. Jeśli nie powstrzymamy globalnego ocieplenia, to za około 30-50 lat atol Laamu zniknie pod wodą.
Film był kręcony w wielu lokalizacjach na świecie, w tym w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie. Należący do Indii atol Laamu będzie zachwycał udając w filmie planetę Scarif. Przy okazji obraz mam mocny przekaz proekologiczny. Jeśli nie powstrzymamy globalnego ocieplenia, to za około 30-50 lat atol Laamu zniknie pod wodą. / YouTube
Fani i tak wszystko wiedzą. Ale pozostałych, którzy Gwiezdne Wojny oglądają, kiedy są one w telewizji pojawienie się tytułu "Łotr 1. Gwiezdne wojny" wprowadza w zakłopotanie. Z czym to łączyć, jak oglądać. I co wiedzieć, by błysnąć wiedzą. Bo przecież o "Gwiezdnych wojnach" znów będą mówić wszyscy.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Gwiezdne Wojny Star Wars Łotr 1
Reklama

Komentarze (3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • igor
  2016-12-13 12:28
  ratunkiem dla Gwiezdnych Wojen jest powrót Georga Lucasa i nakręcenie Przebudzenia Mocy od nowa. Disney stworzył epicki gniot na poziomie dziecka 4 letniego bez sensu wzorując się na poprzednich częściach. Disney zabił magię Gwiezdnych Wojen, niech to przyzna i odda ten film Lucasowi. Proszę!
  2
  zgłoś
 • asd123
  2016-12-08 10:34
  Kontynuacją jest epizod 4.
  0
  zgłoś
 • św.NH
  2016-12-07 16:00
  Kapitan cygaro Ameryka Majchi gang wojny gwiezdne Kraków.!
  1
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama