Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Zaskakująca przemiana: Borys Szyc jako Tadeusz Kantor [NOWE ZDJĘCIA]

11 sierpnia 2015, 12:50
Dla Szyca to, po kilku filmowych wpadkach i "Wężach", szansa na zmianę wizerunku. Aktor ma się wcielić w mistrza polskiego teatru, reżysera, malarza, scenografa, grafika, założyciela Teatru Cricot 2, w filmie "Nigdy już tu nie powrócę" Jana Hryniaka. W obsadzie znaleźli się także Patrycja Puślednik, Agnieszka Podsiadlik, Jan Frycz.
Dla Szyca to, po kilku filmowych wpadkach i "Wężach", szansa na zmianę wizerunku. Aktor ma się wcielić w mistrza polskiego teatru, reżysera, malarza, scenografa, grafika, założyciela Teatru Cricot 2, w filmie "Nigdy już tu nie powrócę" Jana Hryniaka. W obsadzie znaleźli się także Patrycja Puślednik, Agnieszka Podsiadlik, Jan Frycz. / Kino Świat
Borys Szyc bywał już Hamletem, kucharzem i oficerem. Teraz będzie Kantorem. Wygląda na to, że wreszcie doczekał się roli, po której już nie będzie miał kaca.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Borys Szyc Jan Hryniak Tadeusz Kantor Nigdy tu już nie powrócę

Powiązane

Reklama

Komentarze(5)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • blabla
  2015-08-11 22:47:44
  JEŚLI mu zależy, by powrócić do grona szanowanych aktorów, JEŚLI na plan nie będzie przychodził na kacu i będzie pamiętał tekst, to jest szansa, że coś z tego będzie.

  To dobry aktor, ale we łbie mu się pomieszało od wódy, pieniędzy i popularności.

  MUSI o tych pieniądzach, ściankach, bzdetach i wódce, zapomnieć.

  Wtedy wyjdzie.
  0
 • z
  2015-08-11 19:17:29
  a wg. mnie wizerunkowo trąca młodym Phil'em Collins'em . zdolny aktor i myślę , że fajny człowiek . poważny szacun dla jego ojca .
  2
 • pks
  2015-08-11 20:33:19
  A kto to będzie oglądał? Może jacyś narkomani. Będą myśleli, że dalej są naćpani.
  5
 • ke9
  2015-08-11 23:06:46
  chciałbym aby była to rola jego życia. zdjęcia sugerują, że kreacja może być świetna. szyc ma ten sam rodzaj szybkości co kantor.
  0
 • Kantor debil
  2015-08-11 17:12:55
  Wygląda świetnie jak ten debil którego gra
  5
Reklama

Zobacz więcej

Reklama