W najnowszej odsłonie serii filmów o Paddingtonie, które do tej pory zobaczyło w polskich kinach blisko 1,4 miliona widzów, wystąpią znani z poprzednich części aktorzy, a towarzyszyć im będą zupełnie nowe twarze.

Gwiazdy w obsadzie i polskim dubbingu "Paddingtona w Peru"

W filmie "Paddington w Peru" zobaczymy nagrodzoną Oscarem Olivię Colman oraz nominowanego do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej Antonio Banderasa.

Reklama

Wpolskiej wersji językowej będzie można usłyszeć z kolei Artura Żmijewskiegow roli Paddingtona, Maję Ostaszewską i Mateusza Damięckiego.

Producentami filmu są Rosie Alison i David Heyman, którzy pracowali również przy hicie "Wonka". Roli reżysera podjął się Dougal Wilson – pomysłowy, wizjonerski i cieszący się wielkim uznaniem twórca filmów reklamowych oraz teledysków dla takich zespołów jak Coldplay, Massive Attack i Bassement Jaxx.

Za scenariusz odpowiada Mark Burton – scenarzysta "Paddingtona 2" oraz niezapomnianej serii filmów "Madagaskar".

Reklama

Zdjęcia do filmu realizowane były w Wielkiej Brytanii, Peru oraz Kolumbii.

Co się wydarzy w filmie "Paddington w Peru"?

W nowym filmie miś Paddington wraz ze swoją rodziną Brownów postanawia wyruszyć w daleką podróż do Ameryki Południowej, a dokładniej do Peru, aby odwiedzić swoją ukochaną ciocię Lucy. W tym celu wszyscy udają się do umieszczonego nieopodal lasu deszczowego Domu dla Emerytowanych Niedźwiedzi. To jednak dopiero początek niezwykle ekscytującej przygody, w trakcie której odkryją wiele tajemnic. Przed nimi podróż życia, która poprowadzi ich od amazońskiej dżungli aż po górskie szczyty Peru.

Kiedy premiera "Paddingtona w Peru"?

"Paddington w Peru" pojawi się w polskich kinach 15 listopada.

Trwa ładowanie wpisu