Nowa "Naga broń". Co wiemy?

Wiadomo już, w nowej wersji kultowej "Nagiej broni" Liam Neeson zagra syna porucznika Franka Drebina, którego w oryginalnej serii portretował niezrównany Leslie Nielsen.

Dawno nieoglądana na dużym ekranie Pamela Anderson wcieli się natomiast w kochankę bohatera, czyli odpowiedniczkę Jane Spencer granej trzykrotnie przez Priscillę Presley.

Za kamerą "Nagiej broni" stanie Akiva Schaffer ("Straż sąsiedzka"). Premiera filmu planowana jest na 18 lipca 2025 roku.

Reklama

Kim jest Pamela Anderson?

Reklama

Pamela Anderson to fotomodelka i aktorka, najbardziej znana z roli ratowniczki C.J. Parker w serialu "Słoneczny patrol". Na dużym ekranie zasłynęła z kolei rolą tytułowej "Żylety" w zmiażdżonej przez krytykę produkcji science fiction.

Aktorka od lat sporadycznie grywa tzw. ogony w serialach i filmach klasy B. W 2022 roku znów zrobiło się o niej głośno za sprawą serialu fabularnego "Pam i Tommy" (dostępnego na platformie Disney+) przedstawiającego kulisy wycieku słynnej sekstaśmy z udziałem Anderson i jej ówczesnego męża Tommy'ego Lee.

Reklama

Pameli serial nie spodobał się na tyle, że już kilka miesięcy temu odpowiedziała dokumentem zrealizowanym dla Netflixa "Pamela. Historia miłosna".

Trwa ładowanie wpisu