"Werdykt w Wenecji nie był jednomyślny, a dyskusja wokół filmu Polańskiego dotyczyła wyłącznie jego dzieła"

Werdykt na festiwalu w Wenecji nie był jednomyślny, a dyskusja wokół uhonorowanego wielką nagrodą jury filmu "Oficer i szpieg" Romana Polańskiego dotyczyła wyłącznie jego dzieła - takie informacje przekazali dziennikarzom członkowie międzynarodowego jury.

wróć do artykułu
  • ~donkiszot
    (2019-09-07 23:47)
    nagroda - MAŁE BUCIKI !
  • ~Zorro
    (2019-09-07 23:48)
    Ciekawe czy minister Gliński zdobędzie się na gratulacje...
  • ~Zdzichu.,,,.,,,,,,..,,.,,.,,.
    (2019-09-08 02:21)
    Może podrzucą mu jakieś dziecko w nagrodę. Jak był w USA, to mówił ,że to w Polsce jest normalne.
  • ~Gdańsk zawsze polski
    (2019-09-08 06:11)
    A tymczsem u nas arcydzieło Patryka Vegi zmieni wynik wyborów.Przynajmniej tak twierdzi autor.
  • ~Look
    (2019-09-08 08:13)
    Polanski jest gwarancja jakosci! Jeszcze nigdy nie spartaczyl! Brawo panie Polanski!.
  • ~Agata
    (2019-09-08 10:07)
    Czy Polański pojedzie do USA promować swój film?
  • ~gdzie jest ten huncwot ?
    (2019-09-08 10:16)
    A gdzie jest Polański ? POwinien siedzieć w amerykańskim więziennym pudle za seks z nieletnią.
  • ~Placido Domingo
    (2019-09-08 10:20)
    A Patryczek Vega też został nagrodzony w tej Wenecji ?
  • ~COŚ NIE TAK
    (2019-09-08 11:46)
    Księża BE ,Polanski CACY no nie ZAKŁAMANO ELYTO
  • ~Anka
    (2019-09-08 12:15)
    Co ma wspólnego umowa o ekstradycji Włochy-USA z nieobecnością Polańskiego w Wenecji?
  • ~Panzer
    (2019-09-08 12:23)
    Pomimo wszystkie nagrody jakie zdobył czy zdobędzie - ŚMIEĆ !
  • ~Bezmozgowe kartofel kanapowe
    (2019-09-08 12:55)
    Kartofel kanapowy czyli coach potatoe , to po naszemu osobnik gapiacy sie bezmozgowo w ekran , z butelka jakiegos g. w reku i mamroczacy pod nosem ale ta przypadlosc jest od mamrota
  • ~Heniuk
    (2019-09-08 14:19)
    Dobrze, ze ma obywatelstwo francuskie, bo sie w Paryzu urodzil. Francuzi dzieki Bogu, bronia swoich obywateli, zwlaszcza, jak w koncu chodzi o " przestepstwo" z przed 40 lat. A kto byl swiadkiem? Najpierw mamusia poslala corke do Polanskiego bo byl juz slawny, pozwolila jej noc z nim ******** a potem oskarzyla, bo liczyla na duze pieniadze. No i chyba dostala, tylko ze zaofiarowala wlasna corke , tylko dla forsy. Kto wie jak naprawde bylo? . A nawet jak wtedy popelnil przestepstwo, to zalowal i juz chyba przedawnione. Najzabawniejsze jest to, ze nagle tylu wsrod was " sprawiedliwych" , a przede wszystkim niewinnych, czy tylko zazdrosnych o slawe i geniusza Polanskiego!
  • ~---------ziutek
    (2019-09-08 15:45)
    re:heniuk.......W jaki sposób nabywa się obywatelstwo francuskie? Istnieją trzy sposoby nabycia obywatelstwa francuskiego: z chwilą narodzin: przez pokrewieństwo (co najmniej jedno z rodziców ma obywatelstwo francuskie), na mocy prawa krwi (droit du sang), na mocy prawa ziemi (droit du sol), przez związek małżeński, przez proces naturalizacji. ---------------------------------------------------------------------------------- Ja urodzilem sie w Pekingu. Matka Greczynka, ojciec Szwed. Jestem Chinczykiem?????, ty gloooopiutki........
  • ~---------ziutek
    (2019-09-08 16:13)
    Popelnil przestepstwo! Nawet jesli mamusia podsunela, ten facet byl PELNOLETNI !!! Dla mnie pederasta !!!!!
  • ~---------ziutek
    (2019-09-08 16:14)
    Popelnil pr ze step stwo! Nawet jesli mamusia podsunela, ten facet byl PELNOLETNI !!! Dla mnie p e d e r asta !!!!!
  • ~Dr J.E.Bakaa
    (2019-09-08 16:53)
    Podobno Polański inspirował się "Polityką". Stąd ten sukces
  • ~---------ziutek
    (2019-09-08 21:36)
    re:heniuk....."Dobrze, ze ma obywatelstwo francuskie, bo sie w Paryzu urodzil." I KTO z nas myli narodowosc z obywatelstwem, ty CH A M IE?????? --------- Jestes taki nacpany , ze nie wiesz cio napisales?......------ "Wyjasnie Ziutkowi jak slama suce, bo widac, ze on jest wyjatkowo tempy! Ziutek, co to za przyklad z tym pekinczykiem? Mylisz pojecia, narodowosc z obywatelstwem! Dziecko Chinczykow urodzone w USA jest narodowosci chinskiej, ale ma obywatelstwo USA." ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Jestes dla mnie ZEREM. pols----im ZEREM!
  • ~---------ziutek
    (2019-09-08 21:37)
    re heniuk-----poslij mu wnuczke !
  • ~-------ziutek
    (2019-09-10 07:07)
    Wlasciwie podziwiam Polanskiego , ale mu sukcesu zazdroszcza, no bo on Polak, a taki wlasny!

Może zainteresować Cię też: