Borys Szyc: Piłdsudski był samotnikiem z rozbuchanym ego [WYWIAD]

| Aktualizacja:

Aktorstwo to bardzo pojemny zawód. W jednym życiu przeżywam kilkadziesiąt innych. Raz jestem w wojsku, kiedy indziej zmieniam się w dresa, a po tym wszystkim przychodzi rola Józefa Piłsudskiego - powiedział Borys Szyc, który gra tytułową rolę w "Piłsudskim" Michała Rosy. Premiera filmu 13 września.

wróć do artykułu
  • ~Zniesmaczona
    (2019-08-13 08:56)
    Nie było innego aktora? Np Karolaka lub "papieża"?
  • ~RABII
    (2019-08-13 09:25)
    Pilsudski to pierwszy Faszysta Europy.
  • ~JotKa
    (2019-08-13 09:26)
    Co Zniesmaczoną zniesmacza? Szyc jest wspaniałym aktorem, a ideałów nie ma. Szczególnie wśród aktorów. Przeczytałam ten wywiad z wielką przyjemnością.
  • ~antyPiterek
    (2019-08-13 09:33)
    Szyc nie powinien byc Pilsudskim
  • ~Atom
    (2019-08-13 09:36)
    Największymi faszystami i terrorystami są ci co na lewo i prawo oskarżają innych o faszyzm. A kto miał i ma rozbuchane ego ? Też ten co oskarża.
  • ~beret
    (2019-08-13 09:40)
    Coś mi się widzi że pod płaszczykiem tzw "odbrązowienia" Piłsudskiego będziemy mieli do czynienia z opluciem kolejnej legendy RP. Te krótkie wstawki Szyca o roli: "Interesował mnie jako człowiek, a nie POMNIK BEZ SKAZY" albo o "hazardziście, który na podstawie pasjansów podejmował decyzje" oraz planował coś bezsensownie... Mam duże wątpliwości co do zacnych zamiarów panów tworzących ten film, z któych jeden jest zagorzałym fanem Mariusza Szczygła i Olgi Tokarczuk...
  • ~Anzelm
    (2019-08-13 10:02)
    Aktorzyna z zlasowanym alkoholem móżdżkiem poznał Piłsudskiego w będąc w stanie delirium !
  • ~ulisse
    (2019-08-13 10:05)
    Polacy w rozwoju intelektualnym byli wtedy i są dziś na poziomie plemiennym - potrafią wywalczyć niepodległość ale nie potrafią zbudować państwa.
  • ~Potttt
    (2019-08-13 17:44)
    Podobnie jak Kaczynski, rozbuchane ego i samotnik! Tylko ze k u r du p el Pilsudzkiemu do piet nie dorasta, no bo k u r d u p e l!
  • ~kami
    (2019-08-14 09:34)
    Kto to był "Piłdsudski"?
  • ~pl
    (2019-08-14 12:07)
    szyc ma rozbuchane ego!
  • ~Szechter
    (2019-08-14 13:42)
    Szyc, wiekszegi dzbana z rozdmuchanym ego od ciebie to chyba nie ma
  • ~Archi44
    (2019-08-14 19:22)
    Nadal uważam, że Olbrychski jako Kmicic to obciach, beznadzieja i obraza dla miłośników Trylogii. Jeśli Szyc nawiązuje do takich wzorców, to szkoda czasu na film. Olbrychskiego tak ogólnie lubię jako aktora.
  • ~ja tez nie jestem przywodca
    (2019-08-14 22:49)
    Kazdy przywodca ma rozdmuchane ego, inacze nie bedzie przywodca. Ty go nie masz ,dlatego nie jestes przywodca.
  • ~zabieranie sie to jak beczka prochu
    (2019-08-14 22:52)
    Zabieranie sie za nasze swietosci, skonczy sie tym ,ze spoleczenstwo zabierze sie za ty co sie zabieraja.
  • ~wera
    (2019-08-15 05:30)
    Pan Piłsudski co takiego dobrego zrobił dla Polski w jakim stanie nasz kraj zostawił .jak Polska była przygotowana do wojny ? szabelki i konie. ?To było uzbrojenie wojska ? a on kim był w przyszłości i co robił? .Na tym człowieku się PiS opiera i takie błędy popełnia jak w przeszłości ten tzw Przywódca Piłsudski. Chwalenie się o potędze wciskanie ludziom fałszywych sukcesów straszenie sąsiednie kraje. Pamiętam słowa mojej rodziny że jakby Piłsudski żył to wojny by nie było. A co to znaczy to historyk wie że poszedłby na układ. Z Niemcami. Choroby kochanki i mądrość umysłu miała górować !
  • ~ZNALAZŁ się AUTORYTET od SIEDMIU BOLEŚCI
    (2019-08-15 07:23)
    MAŁY PIJACZKU rób to co robisz najlepiej szczaj PO peronach metra a ocenę o Marszałku zostaw innym pijaczyno
  • ~Artur Bialystok
    (2019-08-15 10:51)
    Szyc nadaje się na stajennego a nie na Marszałka.
  • ~n
    (2019-08-16 07:40)
    ten cały pożal się Boże Piłsudski... nie lubię typa, coś mi w nim nie gra

Może zainteresować Cię też: