Kim naprawdę są osoby podróżujące nowojorskim metrem? Piotr Stasik skierował kamerę na 21 przypadkowych osób wyłonionych z tłumu pasażerów. Jak wyglądają ich intymne relacje? Jakie są ich seksualne pragnienia? W filmie poznajemy 21 osobistych, pełnych emocji historii.

Reklama

- Adama poznałam dwa dni temu. Najpierw poszliśmy się czegoś napić w klubie. A później poszliśmy do jego domu. Narzekaliśmy, że wszystkim chodzi tylko o seks – opowiada bohaterka filmu „21 x Nowy Jork”, która szuka miłości na Tinderze. Zobacz historię bohaterki filmu Piotra Stasika we fragmencie jeszcze przed premierą.

- Mózg i wystający z niego kabel – to wizja człowieka przyszłości z mojego filmu. Bohaterami jest 21 przypadkowych osób, które spotkałem w nowojorskim metrze. Opowiadają o tym jak żyją, jak wyglądają ich relacje z innymi, o swoim zagubieniu – mówi o filmie Piotr Stasik.

- Czułem się jak antropolog, jak Bronisław Malinowski tworzący „Życie seksualne dzikich” tylko zamiast ołówka i notesu miałem kamerę. Nowy Jork jest tutaj jednak tylko pretekstem do opowiedzenia o każdym z nas – dodaje.