Reklama
Reklama
Reklama

Szefowa "Wiadomości" o swych słowach po śmierci Wajdy: "Walcie się" znaczy "Bijcie się"

13 października 2016, 10:00 Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
logo "Wiadomości" TVP
logo "Wiadomości" TVP / TVP
Marzena Paczuska broni się po wczorajszym apelu o jej odwołanie wyrażonym przez Gildię Reżyserów Polskich. Mówi o nieporozumieniu lub złej woli. Nawołuje do zaprzestania walk i mówi, ze słowa "Walcie się" były "niefortunne", ale znaczą tyle co "bijcie się".

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Gildia Reżyserów Polskich Marzena Paczuska wiadomości Andrzej Wajda

Powiązane

Reklama

Komentarze (44)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • PL
    2016-11-17 05:40
    Bardzo dobrze zrobila.:) bravo
    0
    zgłoś
  • EEwa.PP.
    2016-11-03 16:22
    Paczuską znam doskonale - urodziłą się chamką, jest chamką i jako chamka zejdzie z tego świata. Ale że ma jak najbardziej słuszne obecnie poglady, to jest nie do wykarczowania.
    1
    zgłoś
  • dociekliwy
    2016-10-25 21:00
    bijcie sie to jest takie fachowe okreslenie ruji kobył,niech sie pani troszke podszkoli w swoich wypowiedziach.ktos rzekl-TRZEBA NIEKIEDY WIEDZIEC,JAK DALEKO MOZNA SIE POSUNAC ZA DALEKO .,>cytat <
    1
    pokażukryj odpowiedzi (1)
    zgłoś
  • Krasi
    2016-10-14 08:15
    Dziennik TV się kłania - młode pokolenie może sobie obejrzeć w TVPiS jak to kiedyś było A Pani Paczuska to tylko tzw. zbrojne ramie partii, taki Urban w spódnicy
    1
    zgłoś
  • Jarosław Kapłon
    2016-10-14 05:20
    Słyszałem ,że ona wali się świeczką !
    2
    zgłoś
  • Teofil
    2016-10-13 22:16
    Ta Paczuska dodatkowo rznie glupa!!!!
    2
    zgłoś
  • Alkor
    2016-10-13 21:49
    boże czy Ona jaja z nas robi !!!!!!!
    2
    zgłoś
  • Rom
    2016-10-13 21:26
    I jaka bezczelna!Bij się sama idiotko pis-owska!
    2
    zgłoś
  • dociekliwy
    2016-10-13 20:02
    W mediach pracują ludzie bez godności. Mi osobiście byłoby najzwyczajniej w świecie wstyd być w jakiekolwiek z tych tub propagandowych.
    2
    zgłoś
  • mur
    2016-10-13 19:40
    chamstwo pisu i szefowej tvp pis tvp już nie jest niezależna
    2
    zgłoś
  • Zośka
    2016-10-13 18:54
    Szefowa wiadomości i takie słownictwo? A, zapomniałam, to pisowskie standardy.
    2
    zgłoś
  • mops
    2016-10-13 18:34
    ty jestes smiecim!!!!!!!!!!!!!cymbale!!!!!!!!!!!
    2
    zgłoś
  • ZdeformowanyKaczor
    2016-10-13 17:40
    Marzena, Wal sie!
    2
    zgłoś
  • nie-burak
    2016-10-13 16:54
    Buractwo spod znaku pisu usiłuje ogarniać wszystkie dziedziny życia w Polsce. STOP dla ludzi ograniczonych umysłowo chcącyć narzucić narodowi swoje chore myślenie!
    2
    zgłoś
  • kawa na lawe
    2016-10-13 16:52
    CZARNE WRONY nie POpuszczajcie tylko WALCIE SIE,a POtym sie WYSKROBCIE
    5
    zgłoś
  • Dura Lex sed Lex
    2016-10-13 16:11
    "Walcie sie?"... raczej nawoluje do czochrania bobra, do walenia grochem o sniane lub do walenia w leb. Syntaksa potencjalnie wulgarna i nie precyzyjna poniewaz zbyt otwarta prowadzi do poraszki. Kazda komunikacja z ktorej trzeba sie tlumaczyc i sprostowywac a posteriori jest zla komunikacja. Zlota regula n°1 o ktorej Pani Paczus(z)ka zapomniala poprzez swoje emocje.
    2
    zgłoś
  • myszka
    2016-10-13 15:52
    A czy jeszcze ktoś przy zdrowych zmysłach ogląda tvp ?! Tych fanatyków zaślepionych myślami genialnego guru Jarka Niewysokiego i jego akolitów ?!
    3
    zgłoś
  • realista
    2016-10-13 15:45
    Brak kultury to cecha charakteryzująca PIS
    3
    zgłoś
  • Pepe
    2016-10-13 15:43
    M. P. - wal się !
    0
    zgłoś
  • Marian
    2016-10-13 15:43
    Typowa PiSowska baba,po prostu dno.Panie Kaczynski tacy ludzie rozwala to wszystko co Pan robi.Ja sobie zdaje sprawe ze sam Pan nie okielzna tej tluszczy.
    2
    zgłoś