"Ten film jest protestem przeciwko manipulacjom prawdą". Kilkuminutowe brawa po premierze "Smoleńska"

| Aktualizacja:

Kilkuminutowymi brawami zakończyła się premiera filmu "Smoleńsk" w reżyserii Antoniego Krauzego, która odbyła się w poniedziałkowy wieczór w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej w Warszawie. Obecni byli m.in. prezydent Andrzej Duda, premier Beata Szydło, prezes PiS Jarosław Kaczyński.

wróć do artykułu
  • ~Szyba
    (2016-09-06 06:47)
    Czy ktoś może podać , chociaż jeden niezbity dowód na kłamstwo ówczesnej strony rządowej w sprawie smoleńskiej ? Bo jak na razie to ja tylko słyszę zamach , poparty niby 100% dowodami zdobytymi przez pana Maciarewicza , które bardzo szybko się okazują kolejnymi idiotyzmami ?
  • ~obcy
    (2016-09-06 06:48)
    jest to film s/f szkodliwy dla oczu i umysłu.
  • ~mm
    (2016-09-06 06:50)
    Kaczyński:"To jest film,który po prostu mówi prawdę".Znaczy był zamach!I I co dalej?
  • ~Smoleńsk- same kłamstwa
    (2016-09-06 06:56)
    Wszystkie kłamstwa w jesnym filmie. Ile razy trzeba powtarzać?! To nie był zamach!! Gdyby był to zostałyby ślady a samolot byłby porozrzucony po całym lesie. Zatem film nie jest oparty na faktach, tylko na teoria miecierewicza i jego pomysłów. To jest tylko kabaret i tyle.
  • ~loko
    (2016-09-06 07:00)
    Kłamstwo ma krótkie nóżki. Niestety zapędzone do kin dzieci, żyjące w cywilizacji obrazkowej, przełkną to kłamstwo bez zastanowienia. I oto chodzi pisowskim oszustom.
  • ~Minie
    (2016-09-06 07:04)
    Mówimy o tym samym filmie który miał mieć premierę pod koniec zeszłego roku, ale po pokazie przedpremierowym z prezesem na sali przesunięto premierę o pół roku żeby dokręcić "kilka" scen? Moje dziecko na to nie pójdzie. Jak go katechetka ocenami postraszy to go z religii wypisze.
  • ~wigraszek
    (2016-09-06 07:17)
    czy w kinie rozpylono hel i sztuczną mgłę?
  • ~NN
    (2016-09-06 07:23)
    Skala kłamstw, która towarzyszy katastrofie pozwala twierdzić, że to był zamach. Gdyby nie, Tusk, Kopacz, Rosja i całe PO nie musieliby kłamać, a wrak byłby w Polsce.
  • ~Jop
    (2016-09-06 07:27)
    Tak krótko klaskano! Trzeba będzie jeszcze raz urządzić pokaz i poprawić ten wzczegół"
  • ~romank
    (2016-09-06 07:32)
    gazeta dziennik , majac niemiecko destrukcje powinna w polsce zniknac
  • ~Joanna29
    (2016-09-06 07:35)
    Ten film i cały ta sekta Smoleńska to największy przekręt i największe kłamstwo w historii Polski !
  • ~helena
    (2016-09-06 07:35)
    Gdyby to wszystko było prawdą co napisała Anodina, to wrak samolotu ,skrzynki i inne dowody już dawno byłyby w Polsce.Coś jest na rzeczy ,i każdy ma prawo do własnej oceny.
  • ~lik
    (2016-09-06 07:37)
    Kpiący z filmu życzę aby z waszych nieszczęść które już są albo na pewno będą rechotać i wypisywać podobne opinie! Zastanówcie się tam zginęli LUDZIE!!!! czyjeś żony matki ojcowie i dzieci.Jesteście potworami wy wszyscsy ktorzy kpicie z tej katastrofy!
  • ~romank
    (2016-09-06 07:39)
    mieszkam od blisko 30 lat w usa niemcy mordowali
  • ~Ozz
    (2016-09-06 07:39)
    Prawda wylezie na wierzch w pełnych barwach gdy FSB i Mossad tak naprawdę połapią się za łby. CIA to tylko taka filia Mossadu i nigdy Polsce nic nie dadzą bez pozwolenia z Telav.
  • ~abc de
    (2016-09-06 07:39)
    "Biblia" kodofili GW podala juz wytyczne - "To najgorszy film, jaki kiedykolwiek widziałam" Parafrazujac sofizmatyzmy z Czerskiej "Szukanie prawdy to najgorsze co moze nas spotkac"
  • ~Piotr
    (2016-09-06 07:42)
    Ja i tak pójde do kina na ten film!!! Lemingoza niech oglada film o muzułamnach!!
  • ~witold
    (2016-09-06 07:56)
    "Janosik" był lepszy!
  • ~janka
    (2016-09-06 08:00)
    Ten film to jest wstrząsające nagranie które zapowiadał niedawno Macierewicz. To jest niepodważalny i w zasadzie jedyny dowód na zamach.
  • ~ala
    (2016-09-06 08:03)
    Obecność jakieś Dody jest bez znaczenia.