Wśród gości, którzy zostali zaproszeni na wydarzenie charytatywne, znaleźli się między książę William i księżna Katarzyna oraz książę Harry. Premiera będzie miała miejsce w Royal Albert Hall w poniedziałek 26 października.

Reklama

"Spectre" to 24 film o tajnym agencie Jamesie Bondzie i trzeci z serii, który zostanie wyświetlony podczas Royal Film Performance. Tego samego dnia "Spectre" trafi do kin w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Polska publiczność będzie mogła zobaczyć najnowszego Bonda 6 listopada.

W premierze wezmą udział również największe gwiazdy filmu Daniel Craig, Christoph Waltz, Léa Seydoux, Ben Whishaw, Naomie Harris, David Bautista, Monica Bellucci, i Ralph Fiennes. Na czerwonym dywanie z obsadą filmu spotka się również reżyser Sam Mendes i producenci Michael G. Wilson i Barbara Broccoli.

Royal Film Performance to coroczne wydarzenie zbierające fundusze dla Cinema and Television Benevolent Fund, organizacji charytatywnej z Wielkiej Brytanii, która zajmuje się wspieraniem pracowników przemysłu filmowego, którzy z różnych przyczyn znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.