Twórcami utworu przewodniego do nowego obrazu o przygodach Jamesa Bonda są Sam Smith i Jimmy Napes. – To jeden z szczytowych momentów mojej kariery – mówił wcześniej angielski wokalista. – Jestem zaszczycony, że zostanę częścią tej wspaniałej brytyjskiej historii. Mam nadzieję, że piosenka spodoba wam się tak bardzo, jak mnie podobała się praca nad nią.

Reklama

Nagranie "Writing's on the Wall" można znaleźć tutaj.

W "Spectre" tajemnicza wiadomość na temat przeszłości Bonda (Daniel Craig) skieruje go na trop złowrogiej organizacji WIDMO (SPECTRE). Podczas gdy M (Ralph Fiennes) toczy polityczną batalię o przyszłość MI6, agent 007 odkrywa przerażającą prawdę o najpotężniejszej instytucji przestępczej świata. Za kamerą stanął Sam Mendes. Dzieło zagości w naszych kinach 6 listopada.

Jedyny na razie krążek Sama Smitha to "In the Lonely Hour". Album od razu zajął 1. miejsce na listach w Wielkiej Brytanii i 2. w Stanach Zjednoczonych. Od tamtego czasu artysta miał pięć singli na pierwszych miejscach w UK, zdobył cztery Grammy, trzy nagrody Brit, sześć MOBO i AMA.