Do internetu trafiły maile, jakie wymieniali między sobą szef Sony Amy Pascal oraz producent Scott Rudin. W centrum gorących rozmów między Pascal i Rudinem był planowany film o Stevie Jobsie. Zgodnie z informacjami zawartymi w mailach, Angelina Jolie przeciwna była temu, by David Fincher zajął się reżyserią "Jobsa" zamiast "Kleopatry", w którym aktorka ma zagrać główną rolę. – Lepiej ucisz Angie zanim utrudni Davidowi zrobienie "Jobsa" – napisał w jednym z maili Rudin.

Reklama

Rudin kilka razy krytykował też pomysł "Kleopatry" nazywając Jolie "niezbyt utalentowanym, rozpuszczonym bachorem" i powiedział, że ten film może narazić ich (jego i Pascal) karierę na szwank. – Nie mam zamiaru zniszczyć mojej kariery przez niezbyt utalentowanego, rozpuszczonego bachora, który nie myślał o niczym innym przez półtora roku, tylko o tym, by móc wyreżyserować film. Nie mam ochoty robić z nią filmu, ani z kimkolwiek, kto za nią stoi […]. To jest tylko celebrytka, nic poza tym, a ostatnią rzeczą, jakiej ktokolwiek potrzebuje, jest robienie wielkiego hitu z nią, którego spodziewa się każdy głupi. Skończymy jako pośmiewisko w naszej branży i zasłużymy na to […] nie mogę uwierzyć w to, że wciąż marnujemy na to nasz czas.

Maile upublicznione przez hakerów mogą wywołać niemałe zamieszanie. W jednym z nich David Fincher napisał, że Adam Driver jako czarny charakter w "Gwiezdnych wojnach" to okropny pomysł.

Więcej czytaj w portalu Stopklatka.pl>>>