Od rozstania z Stacy Keibler w każdej kobiecie, która pojawiła się u boku aktora plotkarze widzieli jego nową miłość. Na liście jego rzekomych partnerek znalazły się Katie Holmes, Amal Alamuddin i Monika Jakisic. – George chce, żeby skończyły się już te bzdury na temat Moniki. Chce, by Katie mogła w końcu odpocząć i by Amal mogła spokojnie – oznajmił w serwisie People.com rzecznik gwiazdora Stan Rosenfield. – Pytałem nawet George'a, czy którakolwiek z tych plotek ma cokolwiek wspólnego z prawdą. Odpowiedział, że nie chce publicznie komentować swojego prywatnego życia, ale dla dobra tych trzech kobiet postanowił złamać tę zasadę.

Reklama

Anonimowy znajomy Clooneya donosi temu samemu serwisowi, że aktor z nikim się obecnie nie spotyka. – Nie spotyka się ani z Moniką, ani z Katie, którą tylko przytulił w czasie premiery – mówi informator. – Nie jest też facetem Amal, z którą pracuje w związku z projektem dotyczącym Syrii.

George Clooney jest obecnie zajęty montażem filmu "The Monuments Men", którego premiera odbędzie się w lutym przyszłego roku.