Para zdecydowała się na upublicznienie informacji związanych z chorobą Jones, by zapobiec lawinie plotek i niedomówień. Terapia rozpoczęła się w kwietniu, planowo ma trwać 30 dni.

Reklama

Michael Douglas przebywa obecnie w Cannes, gdzie na tamtejszym festiwalu promuje swoją nową rolę w filmie biograficznym "Behind The Candelabra", gdzie wciela się w postać słynnego artysty estradowego Liberace. Jest to jego pierwsza główna rola po przebytej chorobie nowotworowej – przez dwa lata walczył z rakiem krtani. Jak zapewnia, udział w obrazie Stevena Soderbergha sprawiła mu wiele radości. – Cieszyłem się, że po prostu żyję i wtedy w moich rękach znalazł się jeden z najlepszych scenariuszy, jaki kiedykolwiek czytałem – mówi Michael Douglas. – Soderbergh powiedział mi, że będzie reżyserować ten film, Jerry Weintraub zajmie się produkcją, a Matt Damon zagra obok mnie główną rolę, a ja będę Liberacem. Myślałem sobie: "To jest zbyt dobre, żeby było prawdziwe". Ale byłem gotowy na trochę szczęścia.

Film "Behind The Candelabra" miał premierę 21 kwietnia. Catherine Zetę-Jones można było ostatnio oglądać w thrillerze "Panaceum", gdzie wcielała się w postać psychiatry, dr Victorii Siebert.