Już wcześniej 22-letnia gwiazda była przymierzana do filmu kręconego przez indyjski przemysł. Miała wystąpić obok Hrithik Roshan w "Paani", ale nie przyjęła propozycji. Teraz jednak jest już na to gotowa i z przyjemnością podjęłaby się wyzwania.

Reklama

– Jeśli dostałabym do ręki dobry scenariusz, nie miałoby dla mnie znaczenia, czy jest kręcony w Hollywood czy Bollywood. Nawet chciałabym wystąpić w indyjskiej produkcji. I przyznaję, że rozglądam się za odpowiednią dla siebie rolą – powiedziała Kristen Stewart.

Zresztą nie wyklucza również, że miałaby to być ekranizacja, w której pojawi się u boku Roshana. – Mam do niego słabość. Chciałabym, żeby moje dzieci były do niego podobne. On jest po prostu śliczny i granie razem z nim byłoby na pewno wielką przygodą – skomentowała.

W najbliższym jednak czasie Stewart będzie miała wiele pracy w Hollywood. Zgodziła się bowiem zagrać w drugiej części filmu "Królewna Śnieżka i Łowca".

Ben Affleck ma również nadzieję, że młoda aktorka dostanie rolę w komedii "Focus", bo sam chciałby wystąpić u jej boku. – Oczywiście nie jestem w stanie przewidzieć, jakie będą wyniki castingu i decyzje reżysera, ale ona jest fantastyczna i chciałbym mieć możliwość współpracy z nią na planie – przyznał.