W uzasadnieniu swojego wyboru, redakcja magazynu "People" napisała, że do tytułu najseksowniejszego mężczyzny świata wymagane są nie tylko wyrzeźbiona sylwetka czy idealne kości policzkowe, ale także odpowiedni charakter. Channing Tatum, który rolą striptizera w przebojowej komedii "Magic Mike" oczarował miliony kobiet na świecie, okazał się jedynym w mijającym roku gwiazdorem Hollywood spełniającym kryteria pisma.

Reklama

32-letni Channing Tatum poza prężeniem mięśni na planie zajmuje się również rzeźbiarstwem oraz poezją. I swoją żoną, która z rozbawieniem przyjęła wiadomość o wyborze jej męża najseksowniejszym mężczyzną świata.

Gdy przekazałem jej nowinę, roześmiała się z pewnym niedowierzaniem – mówi aktor. Wybranka Channinga Tatuma, Jenna Dewan mimo początkowej reakcji na wygraną męża w plebiscycie, zgadza się z wyborem.

– Ludzie myślą, że jest tylko zabawny i seksowny, ale naprawdę jest po prostu wspaniałym człowiekiem – podsumowuje.

Channing Tatum urodził się 26 kwietnia 1980 r. Zadebiutował w 2000 r. rolą tancerza w teledysku Ricky'ego Martina "She Bangs". Zdobyte na planie umiejętności taneczne wykorzystał na castingu do roli w filmie "Step Up: Taniec zmysłów", który uczynił go ulubieńcem nastolatek. Kolejne filmy z jego udziałem, m.in.: "G.I. Joe: Czas Kobry", "Fighting" czy "Ścigana" przyniosły mu tytuł gwiazdora kina akcji. W 2009 r. aktor poślubił koleżankę z planu, Jennę Dewan, z którą założył dwie firmy produkujące filmy: 33andOut Productions i Iron Horse Entertainment.

Reklama