Sporo zdradza już nowy zwiastun superprodukcji. Szefowa Bonda "M", której rolę gra Judi Dench, zastanawia się nad tym, co napisać w nekrologu agenta 007. Chwilę później widać, jak Naomie Harris z broni dalekiego zasięgu celuje do Bonda mocującego się z napastnikiem na dachu pędzącego pociągu. – No strzel wreszcie – mówi Dench do Harris. Daniel Craig spada kilkaset metrów z dachu pociągu przejeżdżającego wiaduktem nad rzeką, lądując w wodzie.

Reklama

"M" lustruje rząd trumien nakrytych brytyjską flagą, ale Bond melduje się do dalszych zadań, co "M" kwituje pytaniem: – Gdzie byłeś u licha? 007 zjawia się w samą porę, ponieważ "M" czuje się zagrożona przez międzynarodową siatkę terrorystyczną.

Na zmontowanych migawkach z filmu widać też Bonda w rozmowie z głównym czarnym charakterem filmu, którego gra Javier Bardem (tym razem jako blondyn!). – Każdy ma swoje hobby – mówi Bond. – Jakie zatem jest twoje? – pyta Bardem. Bond z grobową miną odpowiada: – Powstawanie z martwych...

Komentator Huff Post na podstawie zwiastuna napisał o "Skyfall", trzecim z kolei, w którym występuje Craig, że dorasta do oczekiwań. Jest "mroczny, brutalny, widowiskowy i poważny".

http://youtu.be/YvV3g8hLlyU