"Kochanie, poznaj moich kumpli" to weselna komedia omyłek. Goście zaproszeni na wesele zobaczą niejedno, a cała "impreza" zakończy się wielką katastrofą.

Reklama

W jedną z głównych ról w tym filmie – zakręconej teściowej Barbary – wcieliła się gwiazda Olivia Newton-John. Dziwny zbieg okoliczności sprawi, że z poukładanej matki i żony polityka zmieni się w dziką hippiskę...

Media

Gwieździe partnerują m.in.: Xavier Samuel, Kevin Bishop i Kris Marshall. Olivia Newton-John bardzo miło wspomina współpracę z młodymi aktorami. – Praca z tymi chłopakami to był po prostu czysty śmiech. Nigdy się aż tyle nie uśmiałam. Musiałam ćwiczyć teksty na boku, bo tak bardzo mnie rozwalali. To, co robią razem jest niesamowicie błyskotliwe i przezabawne – mówi.

Mocno rozrywkową córkę Barbary gra w filmie Rebel Wilson, którą szersza publiczność zna z filmu "Druhny". Olivia Newton-John nie kryje zachwytu nad swoją młodszą koleżanką... – Kocham Rebel. Jest zabawna, mądra i piękna. Miałyśmy masę frajdy ze wspólnej pracy na planie – powiedziała gwiazda.

Media

Reżyserem filmu "Kochanie, poznaj moich kumpli" jest Stephan Eliott, a producentem jest Laurence Malkin, który odpowiadał także za produkcję hitu "Zgon na pogrzebie".

Komedia "Kochanie, poznaj moich kumpli" wejdzie do polskich kin 13 lipca.